1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 CFW czy XBOX 360 RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BRTz, Maj 19, 2014.

1. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie zakup używanej konsoli, na której gry będę mógł odpalać z dysku, a wrzucać na dysk jakąś prostą metodą - np. USB. Miałem kiedyś xboxa 360 z wgranym lt. i bardzo denerwowało mnie nagrywanie płyt, ponieważ wiele z nich leciało do kosza bo źle się nagrały. Teraz chciałbym powrócić do konsoli, ale chciałbym się dowiedzieć, która będzie lepsza, jeśli chodzi o takową przeróbkę. Wiem, że nie każde CFW czyta gry z dysku, ale chodzi mi np. o wersję ROGERO. Wiele nie wiem o tych przeróbkach w ps3, w sumie tylko tyle, co z tej strony [PS3] PS3 FAQ - Czyli prawie wszystko na temat Playstation 3 - Konsole CDRinfo.pl
    Czy jest jakaś zasadnicza różnica pomiędzy tymi przeróbkami na PS3 a XBOX 360? Wszystkie gry można odpalać w ten sposób? Jaką najlepiej wersję wybrać? Pomożecie? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepiej mieć obie konsole. Ja tak mam i na PS 3 z cfw i ogrywam exclusivy. Np. The Last Of Us - ta gra pokazuje prawdziwą moc PS 3, a na Xboxie z rgh resztę tytułów-obecnie nowy Wolfenstein: The New Order.

4. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiadomo, że różnice w grach. Ale gdybyś miał polecić mi jedną z tych konsol, to którą byś wybrał? I dlaczego?

5. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Polecam obie. Nie będę żadnej faworyzował. Playstation 3 za świetne exclusivy a Xboxa 360 za tytuły multiplatformowe.

6. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy z którąś z konsol były jakieś problemy?

7. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Żadnych problemów nie stwierdziłem.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Też polecam mieć dwie. Posiadam PS3 i X360.
    Czasami jest tak, że gry nawet się wcześniej pojawiają na PS3 a później dopiero na X360.
    Można szybciej grać, no i exy z PS3 i X360 :)
    W te gry nie pograsz na PC.

9. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że na obu przerobionych konsolach gra online jest niemożliwa?

10. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dobrze rozumiesz.

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    źle rozumiesz.
    na RGH można odpalać gry z system linkiem.
    Niewiele tego ale jednak istnieje taka możliwość.

//EDIT

Może inaczej:
    Odpada granie na xbox live czyli w GTA i FIFE sobie nie pograsz.

12. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a np. Forza Horizon, lub jakieś strzelanki? Jest gdzieś opisana ta metoda?

13. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  14. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dodam od siebie, że na xboxie z lt możesz grać na xbox live(gta, fify itd.).

15. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli ktoś pisze, że ma lt + rgh to też? Grać można, ale też można dostać bana i tyle będzie ;p

16. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz RGH i LT 3.0 to po podłączeniu do XBL leci natychmiastowy ban. No chyba, że masz dual nand to co innego - wtedy wybierasz czy chcesz grać online (LT) czy offline (RGH).

17. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    No to ze mną jest coś nie tak, bo online już 10 miesiąc katuje na ps3 online (cfw) i bana nie mam o_O Nie wprowadzajmy w błąd bo bana da się unikać ( a jak jesteś artystą i go zlapiesz możesz szybko się odbanować publicznym ID albo kupując prywatne ID ze szrota i to jest wciśnięcie kilku klawiszy bez zbędnych kombinacji) tak jak przy xbox masz ihasa tu masz Cobre 7.00 i spofery (tak grałem w gta V online, i w inne gry i ID nadal działa od pierwszej zmiany) ;) Sam mam obie konsole ale u mnie wygrywa ps3 ze względu właśnie na multiplayer od jakiegoś czasu xbox z rgh leży i się kurzy tak samo nagrywarka do niego ;d
    Nie mam zamiaru robić tu gówn-burzy ale jak dla mnie jest to wprowadzanie w błąd...
    Edit: djpolki czy dobrze kojarzę twój nick z pewnego forum od ps3 ^.^ ( Jak to Ty to pewnie skojarzysz Mnie! I Id na którym lecimy w 4 od naszego wspólnego znajomego ;) jeżeli to Ty :p )

18. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie Coller22 to nie ja. Ja nikogo nie chciałem wprowadzać w błąd. Faktem jest, że Sony narazie przymyka oko na te praktyki, ale ryzyko bana zawsze istnieje, dlatego nie bawię się w spoofery i inne sen enablery na PS 3. Na multi nie gram. Wystarczy mi Buzz na 8 osób :) Playstation 3 kupiłem tylko i wyłącznie aby ograć wszystkie te najlepsze exclusivy na tej konsoli a więc:

- Uncharted 1,2,3,
    - Killzone 1,2,3,
    - Heavy Rain,
    - Metal Gear Solid 4,
    - Beyond: Two Souls,
    - Socom: Polskie Oddziały Specjalne,
    - God Of War 3,
    - The Last Of Us - dla mnie najlepsza gra na świecie.

A teraz wciągnąłem się ze znajomymi w Buzz: Światowy Quiz.

Dodam, że większość z tych gier posiada pełną polską wersje językową czyli dubbing i napisy.

19. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ja Wiem że ryzyko bana jest jak w każdej przerobionej konsoli :D Ale ja mówię uczciwie że 10 miech cfw jedno ID a ja właśnie w tym momencie walczę z payday 2 online ;) Sony chciało chyba w ostatnim ofw uziemić Cobra ODE ;d ale jak widzisz im nie wyszło ;d Aktualnie spoffera używam tylko do podmian ID :p a tak to Cobra jest sama w sobie zabezpieczeniem :p
    Sorry skoro to nie byłeś Ty ale spotkałem osobę o bardzo podobnym ba możne nawet takim samym nicku na jednym forum od ps3 :p i myślałem że to Ty :p
    Wracając do tematu jak multi to albo ps3 i cfw (cobra itp) albo xbox 360 i LT 3.0 ;d Bo Rgh i dual nand jakimś ciekawym wyjściem się nie wydaje (ale to tylko moje zdanie) ;d

20. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No to życzę Ci abyś jak najdłużej mógł być na tym multi. Ja na takie granie po prostu nie mam czasu.

21. BRTz

BRTz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Straszne skróty ;> ktoś wyjaśni ID, ofw, spoffer? Niezbyt rozumiem, ale podejrzewam, że rozchodziło ci się o to, że Cobra ma jakieś zabezpieczenia, które utrudniają zbanowanie konsoli? A czy na cobrze można odpalać grę z dysku?

Wczytywanie...

Poleć forum