1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 czy Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jedzbudyn, Maj 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jedzbudyn

jedzbudyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem konsole PS3 opłaca się ją sprzedać bądź wymienić na Xklocka według was ?
    Jak tak to za ile pójdzie ps3 i z aile można kupić Xboxa elite 250gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Wg mnie się nie opłaca no chyba że chcesz grać na piratach. Spr ceny na allegro i zobacz jak chodzą nowe ps3 i będziesz wiedział za ile pójdzie i za ile jest xbox.

4. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    mi też się wydaje, że zależy to czy chcesz przerobić konsole, jeśli będziesz grał na oryginałach ja bym został przy ps3, przede wszystkim dlatego, że grasz za darmo w multi, a i film na blueray może będziesz miał ochotę obejrzeć ;)

5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co wy macie z tym - jak przerabiasz to xboxa, a jak grasz na orgyginałach to ps3??
    Jeżeli wolisz exluziwy xbox'a - halo, fable, gow,me to bierz x'a jeżeli odpowiadają ci exluziwy ps3 to zostań przy nim.

w ps3 masz za darka multi, rok multi na x'ie to z jakieś 100zł.
    Na xboxa zawsze/prawie zawsze dostaniesz szybciej DLC:)

6. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Bo możliwość przeróbki dla większości jest decydującym czynnikiem? Nie raz widziałem na forum teksty typu: " jak masz kasę to kupuj oryginały". Ciekawe ilu ludzi w naszym pięknym kraju zdecydowałoby się na zakup kloca gdyby nie możliwość przeróbki.

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Dokładnie, bzdurne gadanie z tą przeróbką, potem słyszę głosy, że wszyscy grają na piratach a to g..prawda.
    X360 czy PS3 to temat rzeka, niejeden z nas miał ten problem. Tak jak kolega mówi najlepiej kierowac sie grami dostępnymi na daną platformę. Gears Of War 1/2, Forza 2/3, Halo3/ODST/Reach czy też ME2, Metro 2033 (polecam) to wybierz X360.
    Jeśli za to rusza Cię MGS4, GOW 1/2/3, Heavy Rain, Little Big Planet, Resistance i wiele innych jeszcze, to bierz PS3.
    Argument o bluray akurat słabo mnie przekonuje, bo raz, że trzeba mieć do tego jeszcze tv hd żeby to miało sens (nie każdy ma), a dwa, że zwykłe odtwarzacze są coraz tańsze, ale filmy wciąż jeszcze drogie...ale to Twój wybór.

8. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja;p kasy dużo nie mam, mam tylko 16 lat więc nie zarabiam. A jednak na org. jadę. Nie po to wydawałem 600zł aby pozbawiać się multi. Wszytko zalezy od niego:)

/Fajnie. Bravo. Nie odskakuj od tematu. sln

9. jedzbudyn

jedzbudyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba ze względu na gry wezmę Xklocka, przeróbka nie ma mowy bo mam ochote na multi i dużo moich znajomych ma xa.

10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zamykam. Dobrego zakupu życzę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum