1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 czy Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kita1988, Wrzesień 25, 2013.

1. kita1988

kita1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Nie jestem maniakiem gier od jakieś 8 lat ale po premierze GTA V postanowiłem że w tą grę muszę zagrać a więc jaką konsole wybrać?
    Raczej granie online mnie nie interesuje no chyba że ktoś mnie przekona że dużo tracę aczkolwiek jak już mówiłem nie jestem jakimś wielbicielem grania no chyba że załapie bakcyla.

Xbox360 jaka przeróbka najlepsza? Rgh czy lt3.0 z tego co czytałem to lt3.0 granie na płytach ale musi być specjalna nagrywarka, trzeba coś przerabiać obraz ale za to możemy grać online a RGH łyka każdą grę? Wystarczy obraz wrzucić na dysk? Myślę o XBOX SLIM 4GB CORONA RGH mam dysk zewnętrzny 2,5 320GB będzie pasował?

"DO TEGO DO KONSOL BEZ DYSKU WYSYŁAM LINK DO PACZKI Z FREESTYLEDASH itd!

WIDEO PORADNIK DO WSZYSTKIEGO CO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ O RGH, INSTALACJA STEROWNIKÓW KINECTA, FSD, AKTUALIZACJA RGH, WCZYTYWANIE OKŁADEK!!! I WIELE WIĘCEJ!

(KONSOLE Z DYSKIEM MAJĄ JUŻ TO WSZYSTKO!!)"

To jak kupię bez dysku to nie będę mieć wgranego tego wszystkiego? Poradzę sobie sam z wgraniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MykPykPyk

MykPykPyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli nie interesuje Cię gra online to śmiało bierz RGH ;)

Wczytywanie...

Poleć forum