1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps3 - Da się podłączyć pod D-SUB (DVI)?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez z0nk31, Wrzesień 2, 2013.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Kolega zostawi u mnie swoją playstation3 a ja nie mam możliwości podpięcia jej pod nic innego jak pod monitor z wejściem DVI.
    Jest to dokładnie ACER AL2416w i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia owej konsoli pod ten monitor ?

Czy coś takiego się sprawdzi ?
    Link
    Link
    Link

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Kiedyś miałem podobny problem, ale z tego co się dowiedziałem to potrzebny był specjalny konwerter, który zmienia sygnał. Z chęcią się dowiem, czy to prawda... Przecież oba sygnały są cyfrowe, więc teoretycznie powinna działać :?

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Proszę o sprawdzone metody podłączenia bo odpowiedź pana powyżej nie rozwiązuje mojego problemu

idź do naszych sąsiadów.. :D // JaZz

5. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Moja odpowiedź nie miała rozwiązać problemu, a jedynie nakreślić problem, jaki ja napotkałem, a także wzbudzić zainteresowanie owym tematem. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum