1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 fanboje - wasze zdanie!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sloniu, Styczeń 13, 2010.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zpack Dla Ps3 Czyli Zestaw Do Odpalania Kopii Zapasowych ! - PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko! - strona 3

Zpack Dla Ps3 Czyli Zestaw Do Odpalania Kopii Zapasowych ! - PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko! - strona 4

Nie ma użytkownika który by nie był fanbojem ps3. Już pomijam brednie, że M$ o polakach nie myśli i blokuje tylko POLSKIE konsole. Ale opinie, że biedniejsi kupują xboxa a szlachta ps3? Eeeee... Zapraszam do lekarza. Kupa śmiechu jak to czytam...

Nie do wiary...

Napisałem ten tema, bo chciałbym się dowiedziec co WY sądzicie o takim podejściu? Nikt tutaj nie pisze że xbox360>PS3 tylko racjonalnie podchodzimy do tematu...

idę besztać dalej...

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    No ba jak można być mądrym jak się kupiło ps3 ;P nie no żartuje :)
    Maskara z nich i tyle przypomina mi się takie forum lockerz.com.pl gdzie dziecko najpierw dało swoją fote ''11-12 lat'' a po sylwestrze wyzwało wszystkich że o 23.35 byli na kompie jak był restock rzekomo on był już tak nachlany że szkoda gadać ;D

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja tam nie czerpie radości z tego że powyzywam użytkowników innej platformy. Czy to jaką ktoś posiada konsole jest ważne?
    I że jak ktoś posiada X360 to jest gorszy?
    Dla mnie to dziwne zjawisko i te osoby są jakieś bez obrazy, opóźnione.

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    No ba ja posiadam xboxa znam jego plusy ale i znam minusy :D tak samo znam konsole sony której nie mam ale często się stykam ;P
    I mogę powiedzieć że Xbox jest lepszy lecz zawsze się znajdzie jakieś dziecko co powie ''Ps3 jest Pro Elo Hajt i ma BruuReya i ŚwIeTNą GŁaFIke''

7. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    PS3 ma swoje wady i zalety jedną z nich jest głupi pad, na którym gra mi się bardzo niewygodnie. Xbox też je ma, jednak znajomi częściej wybierają konsolę MS.

BTW. Na pewnym forum o grze (Guild Wars) przewaga Xboxowców jest wyraźna. :D

8. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Takich dzieci jest pełno:czy to XBOX,czy PS lub PC .Każdy uważa że jego platforma jest najlepsza.Konsol,PC lub laptopa kupuje się nie dla samego sprzętu lecz do tego co będziemy z tym robić.Laptopa kupuje bo chcę mieć mobilny komputer,PC by móc w ostateczności pograć,a w razie zbyt słabego podzespołu wymienić go samemu.W konsolach nie możemy pozmieniać co nam się podoba lub nie więc musimy wybrać co nam się przyda. Sam miałem dylemat między konsolą Sony lub M$ Wybrałem jednak Xboxa ponieważ bardziej spodobały Mi się tytuły gier na tą platformę,a poza tym nie miałem i nie mam zamiaru kupować filmów BR.

Skończyłem

9. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    A co tu dużo pisać ...
    Żyje już długo na tym chorym świecie...
    Miałem i mam nie jedną konsole - ale wiem jedno - konsole kupuje się do gry a nie odwrotnie
    No to więc walenie kotka za pomocą młotka jest zbędne
    A co najważniejsze nie ma i nie będzie ideałów na tym świecie,więc możemy śmiało Sobie powiedzieć
    Wszystko jest dobre i złe :)

10. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
    heh, na ten temat to można prace magisterską pisać. Ja mam xbox'a 360, ale nigdy bym nie powiedział, że PS3 jest gorsze, lub, że jest beznadziejne. Ta sama konsola, co nasza. Możesz grać, masz neta i oglądasz filmy. Z gry trzeba czerpać przyjemność, a nie tylko napinać się na forach, która konsola jest lepsza. Moim skromnym zdaniem pady do tych konsol mogą je wstępnie opisać. Pad do xbox'a leży idealnie w dłoni, jest bardzo przejrzysto zrobiony, ale ma beznadziejny krzyżak. Pad do ps3 ma sixaxis, normalny krzyżak, ale w rękach (przynajmniej moich) leży tragicznie. Tak więc wszystkie konsole mają swoje plusy i minusy. To jest, jak porównywać Lamborghini do Proshe. Jeden prędkość maksymalna 380 km/h, drugi 360 km/h, jeden tańszy, drugi droższy, jeden ma lepszy układ kierowniczy, drugi przyspieszenie... ale frajda z jazdy nimi - bezcenna :) tak więc życzę wszystkim posiadaczom xboxa i ps3, zeby poszli po rozum do głowy i cieszyli się z możliwości swoich konsol.
    Z wyrazami szacunku fanboy gier :)

11. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Mi również biblioteka gier na Xboxa i pad bardziej podpasowały. Nie mówię, że PS3 jest gorsze, bo ta konsola też ma kilka tytułów wartych mojej uwagi. Ogólnie mówiąc jakbym miał PS3(a mogłem mieć zamiast Xboxa) to bym też nie narzekał :)

12. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    ehh mam kolegów którzy mówią że są lepsi bo mają ps3 i wogóle uncharted god of war killzone itd. ale my też mamy sporo ekskluzywnych gier i jak im wspomne o nich to sie im łyso robi a potem i tak dalej swoje.. ja nie mowie że ps3 to szajs i wogole dla mnie ważne że można pograć ! .

13. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ps3 ściągnęło dużo rzeczy od xboxa - guide button,system achivemenatów (u nich to się nazywa trofea) , przyciski na padzie (LT i RT można bardziej dociśnoć taki bajer dla gier wyścigowych w ps2 nie mieli czegoś takiego),nie wspomnę o usługach online- o tych rzeczach się na forum nie chwalą

14. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    żal mi się robi tych fanbojów jak poczytałem ich postów. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Jednemu się podoba Xbox drugiemu PS i nie ma się co awanturować. Mi się wydaje, że jednak szalę zwycięstwa przechyla Xbox, ze względu na funkcje on line i lepszą jakość gier multiplatformowych. Ex`y mnie tak bardzo nie interesują na PS3, na Xboxie zresztą też (poza Forzą 3)

15. piasek1906

piasek1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pszów
    Sam posiadam PSX, PS2, PSP i XBOX360 :p Każdy kupuje co mu się bardziej podoba grałem na PS3 i przyznam racje co do pada, od X-a jest lepszy. A co do konsol to są sobie równe niema co się kłócić a posiadacze Sony jedynie mogą mieć żal, iż nasza konsola jest przerabiana. Grałem w GOW-a, Killzone, Black, GT i powiem dobre produkty. Xbox ma swoje ale i tak Fifa, NFS, NHL, L4D, COD itd. są i na tą i na tą konsole :p nikt niema pokrzywdzony więc o co się tu kłócić. Bo oni mają Cell-a a my Directa :p Chore.

16. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ojoj... a Sloniu mówi , że ja niby fanboj... :D

Z zasady większość fanbojów to chyba ludzie , którzy pierwszy raz mają styczność z konsolą. Ot kupili jeden sprzęt i bronią swojego wyboru , wywyższają go. Fanboje PS3 to faktycznie "elita" wśród graczy. Jeszcze nigdy nie widziałem , żeby ktoś pisał komentarze w stylu "nawet jeśli PS3 będzie miała możliwość grania na backupach , to żadnego posiadacza Xboxa nie będzie przecież stać na kupno PS3". Wywyższanie się , nazywanie innych biedakami , snobistyczne zachowania , patrzeć się nie chce. No ale takie zachowanie raczej nie jest zależne od konsoli którą posiadamy , to jest już cecha charakteru danej osoby. Ona nie mówi tego dlatego , że jego konsola jest lepsza , on samego siebie uważa za lepszego. Kult własnej osoby.

Ja osobiście jestem za PS3. Ale nie dlatego , że sprzętowo jest jakaś mega mocna. W moim mniemaniu wszystko zależy od developera , i nawet z najgorszego sprzętu można wyciągnąć wiele , jeśli się chce (patrz God Of War Chains Of Olympus na PSP!). Moja sympatia więc skłania się bardziej w stronę polityki prowadzonej przez Sony. Dbają o konsolę , dbają o klienta . Z tego co miałem okazję zaobserwować w przypadku MS , to widzę tylko wielki marketing i nabijanie kabzy.

17. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    andryush, tu akruat masz rację, że Sony dba o klientów lokalizowaniem gier i różnymi promocjami, w przeciwieństwie do MS.

18. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a prawda jest taka, że nie ma idealnej platformy w tej generacji :) Zresztą chyba wszyscy się ze mną zgodzą, iż najlepsze konsole w historii to SNES i PS2. Biblioteka genialnych tytułów na te konsole robi ogromne wrażenie nawet dzisiaj :)

@andryush święte słowa. Tylko w biznesie już tak niestety jest, że ten silniejszy nabija kasę i olewa klienta. Oczywiście doceniam starania Sony Polska itd. bo naprawdę wkładają w to nie mały wysiłek ale naprawdę powątpiewałbym w ich zaangażowanie gdyby zamienili się z MS miejscami :)

Prosty przykład. jeszcze półtora roku ATI dwoiło się i troiło żeby sprzedać swoje karty - niska cena itd. Dzisiaj mamy sytuację odwrotną :)

19. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Te całe wojny są żałosne i ukazują jedynie głupotę i ograniczenie mózgowe ich twórców. Jak można powiedzieć że konsola 200 zł tańsza od ps3 jest dla biednych. No cóż ale xbox ma też wielu fanboy-ów którzy wymyślają podobne pierdoły. Niestety trudno spotkać forum na którym nie ma takich psychopatów. Ale mimo wszystko XBOX GÓRĄ, a na ps3 leje ciepłym moczem ;P (żartowałam ;)) Ja osobiście mam w dupce tą całą politykę Microsoftu, ich banowanie i zarbianie kasy na wszystkim. Nawet nie zależy mi już na xbl w Polsce, poprostu lubię grać ( a na X-sie jest w co grać)

20. dawid9450

dawid9450 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PS3 rządzi a to forum śmierdzi h.u.j.em

21. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: