1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 fat 40gb (staruszka) + dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oho, Czerwiec 29, 2012.

1. oho

oho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Przymierzam się do przesiadki na 360tkę z kinectem. Prosiłbym, żeby ktoś rzucił mi jasny obraz na sprawę ile jestem w stanie wyciągnąć za swoją sonkę. Oto mój zestaw:

- PlayStation 3 o numerowana kodem CECHG04.
    - zakupiona dn 25 maja 2006r.
    - jest to model fat 40gb + 320gb (maj 2011).
    - obecnie pracuje na 3.55 tb v2.61 (na dzień dzisiejszy online) .
    - komplet zawiera org: karton, papiery, świstek zakupu w postaci paragon, przewody w tym hdmi, oraz jeden sixaxis.
    - stan techniczny dobry mało używany, rzekłbym wręcz "zakurzony", sam laser wykorzystywany do granic minimum, wszystko na rzecz usb.
    - dorzucam 3 gry: Assassin`s Creed, NFS Undercover i Residenst Evil 5.
    - nie wiem czym jeszcze mógłbym zachęcić, ew wsparciem jak ktoś ma się problem połapać po scenie PS.

Pomożecie :)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bocian1994

bocian1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jestem w stnaie dokladnie wycienic bo nie wiem ile podwyzsza cene niski soft ale ostatnio widzialem sporo ps 40 ,60 gb po 350-400zł z nawet 2 padami w bdb stanie nie zniszczone, wiec duzo za to raczej nie dostaniesz, mysle ze nie ma co liczyc na wiecej niz 500zł,
    napisalem ci pw bo moge zamienic xboxa jaspera tak samo bezawaryjny jak slim , dokupisz kinect z zasilaczem ponizej 400zł i masz to samo

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wystaw na Allegro bez ceny minimalnej i zaryzykuj,myślę,że jak napisał kolega wyżej 500 powinieneś wziąć a jak będziesz kupował Xboxa to tylko wersje "Slim".

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jasper jest tak samo dobry.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. oho

oho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sam nie wiem, taka cena to trochę taniutko właśnie z racji niskiego softu mi się wydaje. Dzięki za uwagę, ale jeszcze poczekam może zajrzy tu ktoś bardziej z orientowany. Jeśli miałbym wystawiać na licytacje to tylko golasa, a dodatki typu dysk, tb osobno, gry ewentualnie zamienić na inne.

Wczytywanie...

Poleć forum