1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 i Xbox 360 gonią Wii. Skutecznie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jeśli macie dosyć kąśliwych uwag młodszego brata, o tym jak to jego konsola Wii jest najlepsza na świecie, ta wiadomość powinna na dobre zmyć złośliwy uśmieszek z jego ust. W zeszłym tygodniu, częściowo dzięki obniżce cen, a częściowo dzięki kuracjom odchudzającym (PS3 slim), konkurencja Wii doświadczyła niezwykle ostrego wzrostu sprzedaży w USA. Xbox poszedł w górę o 32%, ale to i tak nic przy 104%. O tyle podskoczyła konsola Sony. Wszystkie trzy konsole są teraz łeb w łeb w rankingach, ale -- jako że część obniżek nastąpiła w środku tygodnia -- różnice między wynikami sprzedaży już wkrótce powinny stać się wyraźniejsze. Wiidocznie tak musiało być.

[Za: vgcharts]

PS3 i Xbox 360 gonią Wii. Skutecznie - Engadget Polska

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    to bylo do przewidzenia ze sony pojdzie w gore po swoim liftingu;) ale az 104%? to pogratulowac tylko, ale x to dalej x;)

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Sony ładnie poskoczyło, ale nie dziwie się, przecież wypuścili SLIMA. Przy wypuszczeniu PS2 Slim też ostro poszybowali w górę. Wydaje mi się, że niedługo wszystko wróci do normy, czyli do poprzedniego stanu.

5. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    Ja tego fenomenu nie rozumiem... Przecież te PS3 Slim to to samo tylko inny wygląd...

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    a co to będzie po premierze Natala i wibratorka sony ;D

7. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    ... nie zapominając o siodełku do Wii :)

8. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ale siodełka wii nie można nawet porównać do Natala :D

9. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehe co za siodełko?? Bo ja nie w temacie :) Ogólnie myślę że NATAL da kopa naszej konsolce jeśli chodzi o sprzedaż:) A MS mogłoby juz teraz pomyśleć nad kolejną obniżką :) wtedy konsola znów zaczęłaby się sprzedawać jak świeże bułeczki

10. Ak a

Ak a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    ooo tak natal wejdzie xbox wskoczy na góre :D . Nie rozumiem jak mozna kupować PS3 ; / . Rozumiem gusta i guściki ; P . Kupowałem nie dawno x'a i zastanawiałem się nad ps3 ale jak zobaczyłem ze gry na ps3 są jeszcze droższe niz na x'a to podziękowałem a do tego nie da się przerobic ...

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie to jest chwilowy skok taki sam jest jak się puści ściąganie przez chwilkę jest bardzo wysoki transfer, ale i tak sonemu należą się brawa że aż o 104%.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum