1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 Jailbreak, CFW vs Flash iXtreme LT+ v1.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konar94, Luty 20, 2011.

1. konar94

konar94 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Tak jak w temacie, która przeróbka lepsza? Na którą przeróbkę jest więcej fajnych gier i jak z grami po polsku na jailbreak i CFW (custom firmware)? Czy dużo jest gier (wystarczy z napisami) w polskiej wersji językowej na jailbreak i CFW? Czy ilość gier PL jest na jailbreak i CFW jest taka sama jak na iXtreme LT+ v1.1 czy jest jednak mniejsza? Czy jednak większość gier na jailbreak i CFW jest w innych językach? Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jailbreak to "przeróbka" PS3, a iXtreme to "przeróbka" Xboxa 360, więc troche nie rozumie twojego pytania. Jeśli masz X'a to używasz iXtreme, a jeśli PS3 to używasz jailbreak'a.

4. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam żadnej z tej konsol i chcę wiedzieć którą bardziej opłaca mi się kupić pod względem przeróbki. Nie chodzi o samą przeróbkę tylko o gry dostępne na te przeróbki. I chcę wiedzieć która konsola oferuje bogatszy zestaw gier, w szczególności interesują mnie gry multiplatformowe w polskich wersjach językowych.

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Jak chcesz Duużo Fajnych gier i Grać przez sieć bez cyrków Banami itp, Bierz Xboxa (nie slim, jego narazie nie da sie przerobić.Narazie) i przerabiaj LT+.
    LT+ jest stealh, i jak narazie możesz grać przez sieć piratami bez obaw.
    Jak masz gdzieś Multiplayer, Kochasz MGSa, nie chcesz płacić za Multi(Notabene nie bedziesz go używać) To bierz PS3

Ktora konsola ma bogatszy zestaw gier multiplatformowych?
    Rozbroiłeś mnie :D

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na ps3 jest dużo bijatyk, co dla mnie jest bezsensowne i nudne

7. Gucci92

Gucci92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrów Wlkp/Borek Wlkp.
    Jeżeli chodzi ci o exclusivy, to ps3 ma jednak lepszą bibliotekę, i na dodatek wszystkie są po polsku(GoW III, Heavy Rain, Uncharted i wiele innych) sam będę przerabiał mojego ps'a jak przyjdzie z serwisu.

8. konar94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodziło mi która konsola ma bogatszy zestaw gier multiplatformowych DO POBRANIA Z INTERNETU ;P Aż takim idiotą nie jestem, żeby się pytać na którą konsolę zostało ogólnie wydane więcej gier multiplatformowych ;P

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na xboxa masz prawie wszystkie gry w sieci, a na ps3 scena wrzuca gdzies mniej więcej od roku?

Wczytywanie...

Poleć forum