1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 Media Server i XBOX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolo1221, Kwiecień 6, 2013.

1. lolo1221

lolo1221 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam otóż to mam zainstalowany PS3 Media Server na PC-cie podłączony kablowo do rotera i xbox również podłączony do rutera kablowo i tak gdy odpalam program wszystko cacy łączy konsola widzi program i widzi udostępnione dyski przepustość w programie pokazuje 100mb/s itd.. gdy odpalam film jaki kolwiek nie przerywa wszystko cacy ale gdy zacznie się seans i film leci już z 15 minut to film zostanie przerwany tzn nie wyświetla się błąd ani nic tylko oglądam i po 15 minutach wyłącza i jeszcze raz muszę odpalać film i oglądać i co 15 minut mnie wywala z filmu jakieś porady? : <

2. Lotnik421 Xbox One

3. amiga1

amiga1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jaką masz wersje PS3MS? Ja miałem problemy z najnowszą wersją, wróciłem do starszej, bodajże 1.21 i wszystko wróciło do normy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum