PS3 na X360

kacper92

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam konsolę PS3 40GB na wymianę na Xboxa 360
Wymienię tylko na konsolę:
-niezbanowaną Elite lub Premium
-z Twoją dopłatą
-konsola musi być przerobiona min. iXtreme 1.5
-musi być wyprodukowana między 10.2008 a 12.2009 czyli z HDMI
Wymiana za pośrednictwem allegro. Proszę o składanie ofert w temacie z ceną jaką jesteście w stanie dopłacić. Nie chcę sprzedawać konsoli ale wyceniam ją na około 1100 zł. Więc do Elite oczekuję dopłaty w postaci 200-300 zł a Premium 300-500zł. Proszę nie pisać durnych komentarzy że za drogo czy coś !​
 

Ronson

Użytkownik
Użytkownik
Może byś napisał co masz do ps3. Z tą dopłatą przesadzasz.
 

kacper92

Użytkownik
Użytkownik
Ronson jesteś zainteresowany ? Jak tak to napisz jakiego masz X'a i ile dopłacasz ...
 
Chłopie jak sie zamieni ktoś PS twego za XBOX premium to będzie dobrze ale nie za ELITE

Tą cenę co podałeś PS3 jest z gra i większym dyskiem i kablem HDMI i pilotem pozdrawiam
 

Barteek10

Banned
Użytkownik
Nie wiem jak wyceniasz sobie używane ps3 40 gb na 1100 zł... Nową slimke 120 gb mozna kupić za 1050zł , albo nowa 80 z 3 grami za 1150 zł...
Widocznie masz dużo do niej gier albo coś , napisz dokładnie co wchodzi w skład zestawu bo tak to trudno zaproponować coś :)
 

karpas

Świeżak
Świeżak
ja chętnie się zamienię, ale albo dorzucasz jakieś gry do konsolki albo dopłata z Twojej strony

Premiumka, falcon z HDMI.
szczegóły:
http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-premium-20gb-sporo-dodatkow-33543.html
 
S

sebool12

Guest
kacper92 napisał:
-niezbanowaną Elite lub Premium

-konsola musi być przerobiona min. iXtreme 1.5
Hmm jeżeli ktoś podłączył konsole w czasie lipcowej aktualizacji to jedno wyklucza drugie.
Najlepiej patrz na taką, która nie była nigdy podłączana, albo szukaj nie przerobionej, zaktualizuj ją i dopiero przerób. Ostatnio był test i konsole przerobione, zaktualizowane i podłączone do neta są na aktualną chwile prawie wszystkie banowane. Jeżeli najpierw zaktualizujesz potem podłączysz pod neta szansa na bana jest o wiele mniejsza (przynajmniej do następnej większej aktualizacji ;])
 

MatGar

Banned
Ja powiem jedno i bez obrazy. Chyba Cie gnie... Chcesz dostac Premium'a i jeszcze żeby Ci dać 300-500 zł jak PS 3 z takim dyskiem jest tańsze od premiuma, i nie mówiąc jeszcze o używce.
 

Do góry Bottom