1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps3 opłaca się

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dimitri, Luty 4, 2009.

1. Dimitri

Dimitri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno zastanawiałem się nad kupnem ps3 tylko ze względu na Killzone 2 czy opłaca mi się kupywać konsole aby popykać w jedną grę:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A skad my to mamy wiedziec? Jak nei mozesz zyc bez grania w ta gre to sobie kup.

4. gozda

gozda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież to sprawa zupełnie subiektywna, jeśli masz dużo kasy, możesz się tak zabawić.
    Znam ludzi którzy mają Xboksa tylko po to, żeby grać w Pesa, albo Wii tylko dla Wii Sports czy wii fit.
    Musisz się sam zastanowić, przemyśleć, przekalkulować, czy nie wolisz wydać tej kasy na alkohol/dragi/imprezy/kobiety/benzynę/itd :))

Btw, możesz kupić, dokupić grę, pograć dwa miesiące i sprzedać komplet tracąc na całym interesie może z 200-300 zł.. ;>

5. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    to jest forum o xbox'sie 360 wiec jak chcerz pisac to se idz na ps3 forum jakieś i japiero.e po hu. wy takie tematy robicie ]wiesz co najlepiej zrób weź mi daj to siano jak nie wiesz co masz z nim zrobic ja bede wiedzial jak je wydac !!!

6. play69

play69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chomik błagam czytam to forum od jakiegoś czasu i Twoje komentarze powinno palić się na stosie :| do szkoły !!!!

Co do PS3 dla jednej gry nie warto:) nie chodzi o kalkulacje, jezeli kogos stac na cos to fajnie ale nie oznacza to ze warto wywalac kase w błoto... kup bentleya i wyruszaj w trase co niedziele do kosciola 50 metrów... czy jest sens?

x ma naprawde duzo fajnych pozycji, dlatego ja odradzam zakupu ps3 dla 1 gry :)
    oczywiscie subiektywne zdanie ale tak jak mowie jezeli masz pieniadze nie oznacza to ze warto wywalac je w kosmos :) zainwestuj jak masz za duzo i zrob ich jeszcze wiecej

PS chomiczku CHCERZ CZY NIE CHCERZ pisac nauczyc sie trzeba ;)

7. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Play69 "fcale nieczeba":p A co do tematu to rowniez bym nie kupil konsoli za 1500zl dla jednej gry.Pograsz z tydzien,dwa i tyle.Nieoplaca sie poprostu.Ja bym Ci odradzil kupno ps3

8. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Jak maż kase na konsole i gry to się opłaca.PS3 można wyrwać już za 1000zł

9. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Jak masz kase to sobie kup, w końcu 1400-1500 zł to nie jest tak dużo, a może akurat w jeszcze jakieś inne dobre gierki sobie pograsz typu mgs, lbp itp

10. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ja tes mam broblem po chailpym sopie kupidz yboxa bo on ma te girs of far nie? czy to jest fajne? oplaca sie kupowac xbox dla tej jednej gry? a moze lepiej kupic ps4 z killzone 5? ludzie poardzcie cos

ps. ludzie weźcie takich pytań nie zadawajcie na forum. Sami musicie zdecydować..... każdy ma inne odczucia. Osobiście chętnie bym kupił ps3 dla killzone 2, ale narazie musze cieszyć sie gyrosami 2 :D

ps2. gearsy 3 będą lepsze od killzona 2

11. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Jak masz kase to pewnie ze sie oplaca^^ dokupisz sobie jeszcze pare fajnych tytulow i moze calkowicie sie przesiadziesz z X'a na PS3^^ Chociaz malo mozliwe , bo X jest tanszy w eksploatowaniu)))

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kupiłem xboxa dla GTA 4, ale jak widać mirrors edge tez jest spoko i juz mam 6 gierek :p A miała być jedna :D

13. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zrobiłem podobnie... i teraz mam już paręnaście dobrych tytułów... ale i tak polecałbym x'a;D tanie gierki wychodzą przynajmniej;] hehe (po przerobieniu)

Wczytywanie...

Poleć forum