PS3 PAL a gry NTSC

Paviano

Banned
Użytkownik
Witam.
Chciałbym kupić Playstation 3 PAL i z tego co wiem na konsoli NTSC działają zarówno gry NTSC jak i PAL, ale nie jestem pewny czy na konsoli PAL działają gry NTSC. Jeśli na konsoli PAL działają gry NTSC to w jaki sposób będą wyświetlane? Trzeba będzie kupić kabel (do tv) żeby grać w gry NTSC?
 

65userow

Banned
Z tego co wiem to sie chyba nie da wyswietlac gier NTSC na PAL. Calkiem inne s sygnaly. A co ma kabel do tv o wersji gry, konsoli?
 

Paviano

Banned
Użytkownik
To, że gdybym miał konsolkę NTSC i bym odpalił na swoim TV to bym miał czarno-biały ekran.
 

xdeks

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli masz LCD to nie bedzie problemu beda Ci sie gry wyswietlać w kolorze, jezeli natomiast masz stary TV To musisz kupic kabel Euro ktory na Allegro chodzi po ok 12zl :D
 

Paviano

Banned
Użytkownik
No tak, ale czy jak mam konsolkę PAL to czy zadziałają gry NTSC, a jak tak to czy trzeba ten kabel czy nie. W swoim poście napisz czy masz PS3



@EDIT

"Czy PlayStation 3 posiada blokady regionalne?"
Tak, aczkolwiek Sony zapowiedziało, że nie będzie zakładać tego typu blokad na gry dla PS3. Dzięki temu można sprowadzać tańsze gry z USA czy Azji i uruchamiać je na konsoli PAL bez żadnych modchipów. Inaczej wygląda sprawa z grami z PSXa i PS2 oraz filmami DVD i Blu-Ray – wszystkie są przypisane konkretnej strefie. Importy ze Stanów w tym przypadku nie będą działały.
 

Amarant1989

Użytkownik
Użytkownik
Tak na konsoli PAL bedą działały gry NTSC, wiem bo sam mam.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tak na konsoli PAL bedą działały gry NTSC, wiem bo sam mam.
Ale tylko na PS3

Na Xboxie tylko te gry, które są NTSC/Region Free
 

caligator

Użytkownik
Użytkownik
a dzieje się tak dlatego ze ponoc gry na blue-ray'u na ps3 nie mają ograniczeń regionalnych... ograniczenia mają tylko filmy więc jak kupisz NTSC to nie pooglądasz filmów PAL...
 

LoroSpooky

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko. Czy moge podlaczyc PS 3 do monitora ktory nie ma wejscia HDMI na takiej samej zasadzie jak XBOX ? Prosze o pomoc w tej sprawie.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Możesz kabel vga do ps3 widziałem na Allegro. Nie jest tani.
 

LoroSpooky

Użytkownik
Użytkownik
Rzeczywiście, jest to duży wydatek. Dzieki.
 

Do góry Bottom