1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt PS3 SLIM 250gb GTA V, BF3, Mafia II zamienie na Xboxa One z moją dopłatą.

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez niedzwiedziek51, Grudzień 7, 2014.

1. niedzwiedziek51

niedzwiedziek51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Cześć,

chciałbym zamienić moje Playstation 3 Slim z dyskiem 250gb na Xbonea. Konsola w świetnym stanie, z zewnątrz ma jedną małą widoczną ryske na obudowie, poza tym niczym nie różni się od nowej. Do konsoli mam jedenego pada Sony, w średnim stanie.

Gry:

GTA V (wersja elektroniczna)

RDR GOTY (wersja elektroniczna z Undead Nightmare)

Fifa 13 (w pudełku GT5 Prologue)

Mafia II Platinum

CoD Modern Warfare 2

Battlefield 3

Fifa 2010 World Cup South Africa

Colin McRae DIRT 2

Fifa Street 3

NFS Hot Pursuit Limited Edition

dla chętnych kabel HDMI

Myśle, że możemy wycenić ten zestaw na 800-900zł. Możliwa jest też sprzedaż, z ceną bliższą trzem zerom, ale to tylko ewentualność, w końcu to forum xbox :)

link do fotek: http://postimg.org/gallery/ccjfdyiy/69c41347/

Chce zamienić się za Xboxa One. Dopłata jest do umówienia. Może być bez kinecta(może być z ;) ), chętnie z drugim padem. Zależy mi na grach tj.:

Forza 5 i Horizon 2

Fifa 15

GTA V

Far Cry 4

Przemyśle też Xboxy Slim! Bez kinecta, najepiej 250gb, 4 też wchodzi w gre. Z dwoma padami. Z gier najbardziej interesowały mnie Forza 4 i Horizon

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Sebastian

2. Lotnik421 Xbox One

3. niedzwiedziek51

niedzwiedziek51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    nieaktualne, proszę o zamnkięcie

Wczytywanie...