1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez keniek, Maj 3, 2013.

1. keniek

keniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    S3 Slim z dyskiem 250GB
    1x Oryginalny pad Dualshock 3
    1x Pad noname
    Kable do TV
    Kabel HDMI
    Kabel do zasilacza
    Gry na dysku:
    The Walking Dead
    Gry na płytach:
    Killzone 2 PL
    Kane & Lynch 2: Dog Days
    Turok
    Tekken 6
    PES 2010
    Fifa 11 PL
    Resistance: Fall of Man
    Resistance 2
    Red Dead Redemption
    Uncharted: Drake's Fortune
    Uncharted 2: Among Thieves PL
    Dead Island PL

ile to warte ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. vespero

vespero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PS3 Slim 320 gb

Witam.

Aby uniknąć zakładania nowego tematu podepne się. Chyba, ze trzeba założyć nowy to przepraszam i proszę o przeniesienie wątku.

Mam Sony PS3 wersja Slim 320gb model CECH- 2504B kupiona w Play zamiast telefonu niecałe 2 lata temu.
    Oryginalne pudełko, papiery pełen zestaw kabli, pad. Mam możliwość zakupu super slim, dlatego rozważam sprzedasz obecnej. Za jaką kwotę mogę wystawić.
    I czy dorzucając zestaw kontroler move i kamerę będzie miało to wpływ na cenę i jakiej ceny oczekiwać.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum