1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 SSlim 360GB 2 pady+gry na Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hazi, Marzec 28, 2014.

1. hazi

hazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na wymianę mam PS3 wersja super slim z dyskiem 360GB. Dwa pady jeden org z zestawu drugi Dualshock 4(działa normalnie przy podłączeniu kablem). Pudełko gearancję kable i paragon mam. Konsola kupiona 3 miesiące temu Gry w zależności od opcji, zawsze można się jakoś dogadać

W zamian chciałbym Xbox-a 360 w wersji slim 250 GB(mile widziana przeróbka typu LT)

Śląsk

2. Lotnik421 Xbox One

3. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Masz jakieś zdjecia ? Wyślij mi na priv.
    Mam Xboxa 360 Slim 250 gb lt 3.0 , 2 pady , kable + hdmi , ok 25 gier

4. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam X360 Slim z 2012 roku. Jestem jej pierwszym właścicielem. Konsolka niedawno po czyszczeniu i wymianie past. Nowy dysk 250GB na gwarancji. Stan bardzo dobry. Pudełko, pad, okablowanie, słuchawki do pada. Gry: GTA5,F1, jakies sportowe MMA, Fifa13, Falaut3 oraz na dysku: Assassin Creed Lberation, Assassin Creed 3, TombRaider2013. Nieprzerabiana.

5. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Slim trinity rgh 750 gb zainteresowany?

Poleć forum