PS3 super slim 500 GB za Xbox 360 lt 3.0 bądź RGH

Tortney

Świeżak
Świeżak
Mam na zamianę ps3 super slim z dyskiem 500 GB, 1 padem, pełnym okablowaniem, jeszcze rok gwarancji. Zamienię się na xboxa SIM, z dyskiem lub bez, nie zbanowanego, lt lub RGH. Najlepiej kontakt osobisty, Słupsk i okolice lub Szczecin i okolice. W razie zdjęć, pytań zapraszam tutaj bądź pw. ;)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Może być konsola nie przerobiona ;)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

wymemlany

Użytkownik
Użytkownik
Przerobiony xbox360 slim 4gb. Pełne okablowanie, więcej info podam na gg lub PW :d

@EDIT
Skąd jesteś ?
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Słupsk, ale obecnie Szczecin. Obie lokalizacje mi pasują. ;)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Aktualne

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
X360 Jasper, 2 Pady, 120 GB, LT3.0, Niezbanowana, na Gwarancji - zamiana np poprzez Allegro. Jak coś to priv. Jak masz move to dodam kinecta.
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Zależy na jakich zasadach wymiana, chociaż nie ukrywam, najlepiej osobiście. Niestety nie mam move.


Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
To mój xbox360 bez kinecta skoro nie masz move. No nie wiem może ja wystawię aukcję specjalnie dla Ciebie na zamianę, wszystko będzie w niej napisane co i jak, a klikniesz kup teraz. Chyba, że wystawimy 2 aukcje - ty ze swoim playem, a ja ze swoim xboxem. Ty kupisz mojego xboxa, a ja Twojego playa. Wysyłkę opłacimy sami, najlepiej chyba kurierem. Masz jakieś gry do swojego playa ??
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Dogadamy się na pw

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

rafciux

Użytkownik
Użytkownik
XBOX SLIM 250 GB, RGH, Play&Charge, headset, całe pudło z papierami i kablami, jeden pad.
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Oferta cały czas aktualna, jest kilka propozycji które rozważam, ale najbardziej zależy mi na xboxie slim i najlepiej z wymiana osobista.
@rafciux skad jestes?
 

MrCrowley1

Użytkownik
Użytkownik
Siema
mam na wymiane slima 250 gb nie przerobionego na gwarancji jescze niecaly miesiac, wszystkie papiery mam- ale pudełko sie rozleciało. Zestaw to to co oryginalnie w pudełku, wersja czarna, dodatkowo pudelkowy bioshock infinite, a na konsoli oryginalne duzo dobrych gier jak jestes zainteresowany to wysle ci spis tych gier, gry pokroju far cry 3, dmc 5, kupione z cyfrowej dystrybucji. odpisz na maila najlepiej [email protected] albo gg 9828213
 

spider111

Użytkownik
Użytkownik
aktualne jeszcze
 

Tortney

Świeżak
Świeżak
Konsola została wymieniona :)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zamykam.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom