1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 vs xbox 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pepe9933, Sierpień 1, 2011.

1. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę sobie kupić konsole tylko nie wiem którą wybrać ps3 slim 320 gb czy xbox 360 slim 250 gb.
    W 360 podobają mi się:
    -Pad (lepiej leży w dłoni)
    -Xbox live
    a ps3
    -bezpłatna gra przez neta
    -blu ray
    -Konsola pewnie pożyje nieco dłużej niż xbox
    Co wybrać: ps3 albo xbox ?
    Najbardziej chodzi mi o rozgrywkę sieciową nie wiem która lepsza xbox live czy playstation network.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Jeżeli chodzi o multi to live jest lepiej wykonany lecz platny

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie wiem czy dluzej pozyje bo wszystkie jaspery są praktycznie pozbawione rroda a silm to juz na pewno ;D Tak jak juz kiedys pisalem obczaj kto ze znajomych ma konsole to sobie bedziesz gry pozyczal ;d

5. pepe9933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam 6 kumpli którzy mają xboxa ale przerobionego i nikt nie ma ani jednej oryginalnej gry ;/ Wydaje mi się że wezmę xboxa ze względu na xbox live który jest łatwiejszy w obsłudze i podobno lepszy od psn te 120 zł na rok to nie jest dużo. A wam podoba się xbox live czy zamienilibyście na play station networ

6. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z PSN są ciągle problemy, więc z jakiego powodu miałby ktoś przerzucać się właśnie na niego? ;p

7. patrycjuszRSV

patrycjuszRSV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    1. 12 miesięcy Xlive kosztuje 109zł więc nie ma tragedii
    2. Nowy Xbox jest raczej tak samo awaryjny jak PS3 (czytaj mało awaryjny)
    3. Miałem już kilka konsol i uważam że Xbox jest lepszy dlatego mam go w tej chwili(nie jestem fanboyem, PlayStation miałem od dziecka), chyba że stać Cię na obie konsole :)

Ale jeśli będziesz zainteresowany konsolą Sony to podbij do mnie, znajomy ma nowego tanio do sprzedania, 320GB

8. pepe9933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem pewien na 80% że biorę xboxa ;d z tego co piszecie to xbox live jest lepszy, na necie też trochę poszperałem i play station network póki co wypada gorzej niż xbox live. Pad od 360 jest lepszy do gier tak więc jestem raczej za xboxem

9. dawid28081994

dawid28081994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak, czy kupisz ps3 czy xboxa 360 to bedziesz tak samo zadowolony. Ja kupilem xboxa 360 a moj mlodszy brat doStal ps3. Obie konsole sa swietne i kazda ma to cos co przyciaga graczy

10. saffy

saffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Tutaj każdy Ci napisze Xbox
    Na forum ps3 każdy napisze że ps3
    Proste . takie tematy nie mają sensu
    że by nie było : kupuj Xboxa.

11. pepe9933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już postanowiłem że biorę Xboxa, na razie bardziej mnie przekonuje do siebie a potem to się zobaczy. Dzięki ;p

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dobry wybór :) Xbox 360 ma lepsze multi i dłuższą gwarę 24m/36m. :) a co do awaryjności to te nowe modele są na równi z PS3

13. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    XBOX 360 dlatego , bo .......go mam ;-)

14. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest Xbox Forum, tutaj 3/4 to fanboje (nie jestem zdziwiony, na PSForum też są fanboje). I mam pytanie, czy któryś z was (chodzi mi o tych co tu się wypowiedzieli) ma obie konsole? Jeśli nie, to będę pierwszy. Pierdzielenie, że xbox jest tańszy nie ma sensu. Ja kupiłem model Slim PS3 w dobrym zestawie za 800 zł, a nawet jeśli znajdziesz xboxa za 700 zł to musisz dołożyć te 100 zł za xbox live (oczywiście co roku 100 zł). Nie wiem gdzie wy widzicie problemy z PSN, to prawda, PSN nie było miesiąc, ale już jest po problemie i wszystko działa w 100% i nie zanosi się na zmianę tego stanu rzeczy. Gry ekskluzywne? Proszę bardzo, znowu + dla PS3. Xbox ma: Alan Wake, serię Gears of War, serię Halo, Forza Motorsport (na razie tylko tyle mi przychodzi na myśl, to są te najlepsze gry), a PS3? Seria Uncharted (drugą część przechodzę właśnie trzeci raz, wciąga jak bagno), seria Resistance, God of War III, Demon's Souls, Gran Turismo 5, seria Killzone, Little Big Planet, inFamous... Więc xbox tu wygląda raczej bardziej blado. Więc ja polecam PS3 (zaznaczam, iż posiadam obie konsole). Racja, xbox ma wygodniejszego pada, ale jest gorzej wykonany (chodzi mi o jakość plastiku). Więc zanim dokonasz wyboru daj sobie jakiś tydzień na poczytanie w internecie i przetestowanie obu tych konsol.

*Zaznaczam, iż jest to moja opinia, i nie musicie się z nią zgadzać.

15. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    @Rider Miałem PS3 i z wszystkim się zgodzę ale pad od PS to porażka zaznaczę że grałem na ps od zamierzchłych czasów PSX i pady od PS mnie doprowadzały do białej gorączki, przez co 1 zmarł w moich rękach po złamaniu. PS3 to świetna baza techniczna ale ostatnia polityka sony i ten pad zatrzymały mnie przy xboxie.

16. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak złamałeś pada to masz troszkę nierówno pod sufitem ^^, ale do rzeczy, mówi się, że sony olewa swoich klientów, a na liście gier eksluzywnych na rok 2011, która pojawiła się na początku bieżącego roku, widniały 3 tytuły na maszynę microsoftu (nie licząc gier na kinecta, sony też musiało się zająć move), z czego jeden został wycofany (Gun Loco).

17. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    psn to stypa można kupić ps3 dla kilku exów i nic poza tym, i tak gra się w coda, bfbc i fifę. A grafika w gta na ps3 to żenada.

18. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do eksow to. Dodatki itp zawsze wychdza wczesniej na xa.

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)

19. tom3k

tom3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    obie konsole maja swoje mocne exy kup x360 i zberaj na ps3

20. pepe9933

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż przejrzałem trochę forum PS3 i ku mojemu zdziwieniu dosyć spora osób była za xboxem i jego xbox live ;d No ale jak na forum PS3 przystało ich konsola była zachwalana przez większość osób ;d

21. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gościu a czy ty widziałeś swoje exy bierzącego roku na PS3 prawie same badziewne japońce, którymi już wszyscy dawno się znudzili. No prócz Uncharted i infamous, którego zazdroszczę PS3, ale serio nie musisz jarac się innymi tytułami bo to serio nic ciekawego... Ja wolę mieć 2 konkretne tytuły na xbox niż kilkanaście na PS3, które niczym nie zaskoczą... Takie jest moje zdanie i równiez nie musisz bo popierać.

Wczytywanie...

Poleć forum