1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 w końcu złamane

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lobinos, Sierpień 22, 2010.

1. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Złamane ps3

2. Lotnik421 Xbox One

3. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobrze że rozpoczołeś temat od nowa bo tamten zamknięty

4. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro został zamknięty, to moderatorzy chyba nie chcieli, aby był kontynuowany, a więc ten tez pewnie zostanie zamknięty.

5. lobinos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No bo to forum o xboxie a nie ps3 ale jestem ciekawy tym tematem wiec znowu rozpoczołem

6. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    Ten pendrive to jest przydatne tylko dla tych co grają offline i maniaków bo jak wiecie żeby pograć na ps3 w nowe gry przez sieć, trzeba posiadać kod do gry więc za tą cenę mam 3 gry a więc gdzie tu sens, cały fan zaczyna sie grając przez sieć.
    dlatego dawno wyzbyłem sie xboxa bo mnie wq.....ało płacenie za ten po****** xboxlive który wieszał się bardzo często.
    Pozdrawiam

7. lobinos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja gram sam mnie nie interesuje granie przez sieć więc to rozwiązanie to dla mnie rewelacja to kiedy to będzie w sprzedaży dopiero 10 września?

Wczytywanie...

Poleć forum