1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ps3 wersja 80gb czy było warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wujot90, Styczeń 16, 2013.

1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, kupiłem na allegro ps3 80gb konsola + okablowanie w cenie 399zł.konsola nie chodzi niby głośno (niewiem bo jeszcze do mnie nie doszła)
    a głośno chodząca konsola jest to wada 80% wersji 40gb i 60gb sprzedawanych na allegro, jest też niby oryginalnie zaplombowana.Sprzedający też zapewniał że jest to konsola w jakiejś tam technologii (nie pamiętam dokładnie) w której ylod jest praktycznie znikomy.Wiem że już zapłaciłem,ale czy uważacie że było warto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Kiedyś miałem wersje 80GB ciachałem ją przez 3 lata jak zły :p czyli grałem po 10 godzin dziennie hehe po czym konsolę sprzedałem na Allegro kolesiowi z mojego miasta do tej pory gram z kolesiem na PSN i on jedzie również na tej konsoli nieźle... także myślę, że jeżeli nikt tam łap nie wkładał konsola nie stała w jakieś zasłoniętej półce to wszystko z nią będzie oki i cena też spoko jak na konsolke :))

1 osoba to lubi.
  4. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogólnie w serwisie mi powiedzieli że jeśli PS3 była już otwierana i np chodzi głośno to raczej niedługo pojawi się ylod, jeśli natomiast chodzi głośno ale nie była otwierana jest duża szansa że wystarczy jakąś tam pastę położyć.Ta na szczęscie ani nie chodzi niby głośno ani nie była niby otwierana nigdy.Kupiłem ją tylko ze względu na pare exów,
    mam nadzieje że przeżyję serie uncharted,god of war,killzone i heavy ryan czy jak to tam się piszę :D Bo na tych grach mi głównie zalezy żeby na niej zaliczyć.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Haha jak pewnie większości graczy posiadających już w domu Xboxa albo konkretnego PC. Tylko Exy na PS3 się liczą i nic więcej.

Co do tematu jak masz zbędną kasę i konsola niby sprawna itd to się opłaca zakupić :)

6. Przyciskomaniak

Przyciskomaniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Jeżeli jest to wersja Classic to jest to naturalne zjawisko.W takim przypadku pomaga wymiana łożyska we wentylatorze.Koszt to jakieś 30zł w pierwszym lepszym serwisie a jeżeli trochę się na tym znasz to myślę,że sam sobie z poradzisz:encouragement:
    Ps:Uważam,że jak najbardziej się opłacało:smile:

Wczytywanie...

Poleć forum