1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps3 + x360 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miodek811, Listopad 16, 2011.

1. Miodek811

Miodek811 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. :) Mam takie pytanie: posiadam konsole ps3 ale w okół mnie w szkole itp itd wiekszosc ludzi posiada konsole Xbox360. I moje pytanie brzmi warto kupować jeszcze druga konsole do ps3? Czy oplaca sie miec wogole 2 konsole? Oczywiscie chcialbym grac wszedzie na orginalkach, ale niektorzy mi doradzaja aby kupic x'a, na nim grac na piratach a na ps3 na orginalkach.

Co radzicie ? Oczywiscie jakbym kupowal xboxa to nie byla by to nowka gdyz kasy niestety brak, pewno jakas uzywka z allegro, najchetniej chcialbym aby byla to wersja Elite.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ridic_sv

Ridic_sv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Pierwsza jak i druga konsola ma swoje exy. Ale nie o to w tym chodzi na ps3 masz online za free , a na xe trzeba konto gold wykupywać koszty ok dodatkowych 200zł rocznie. Część grających posiada 2 konsole do offline xa ,a do online ps3. Tylko w większości przypadków ps3 stoi i się kurzy. A grając na piratach raczej większości gier nie przejdziesz w 100% bo będziesz posiadał ich zbyt wiele i nie wystarczy ci czasu na pewno. Działa to tak wychodzi nowa gra lecisz po płytki i odrazu grasz ,a co z poprzednimi tytułami które masz w 50% ??

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiesz nie wszyscy maja tyle zaparcia i checi zeby przechodzic po 100 razy misje zeby tylko zaliczyc osiagniecie za 10G, i nie wiem czym sie pozniej mozna chwalic, ze mam tyle i tyle tych punktow czy jakis osiagniec

5. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym wolał sprzedać ps3 i kupic xa :) ale to ty musisz wybrać w co chcesz grać (exy). Sam miałem dylemat ps3 czy xbox, prawie rok sie zastanowilem ale gears of war mnie zaraził.

6. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    jako posiadacz 2-óch owych konsol jestem w stanie powiedzieć że taka opcja jest fantastyczna
    gram sobie we wszystkie exy na obydwie konsole jak chce pograć po sieci gram na ps3 a na x'a tylko offline
    teraz można kupić uzywke elite za 600 -700zl niedawno widziałem oferty na forum
    sam posiadam elite 120gb z jasperem i jestem zadowolony taka kombinacja daje duzo frajdy i nic cie nie omija z gier

7. maniek512

maniek512 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to u mnie w pracy jest na odwrót wszyscy którzy mają konsol (a jest ich garstka) mają tylko ps3 :)

8. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Wybierz jedną i graj na oryginałach. Posiadałem xboxa i jest bardzo dobry. Teraz sprawdzę ps3, które już może dziś przyjedzie :d Jak coś kupuj slim.

9. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ja tez mam i jedna i druga i to jest cudowna sprawa :p Niestety nie chwalac sie X sluzy do zabawy, PS3 do grania :) nie usmiecha mi sie placic 140 zl za dostep do grania online, skoro na PS3 mam to za darmo :)

10. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    W razie czego to mam Elite z Jasperem na sprzedaż!!! 2 lata gwarancji, nieprzerabiana.

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Posiadając obie też mogę stwierdzić że jednak ps3 ma przewagę nad x`em

PS3 główne zalety wg. mnie oczywiście !!
    -online free
    -filmy muzyka fotki ( z dysku zewnętrznego pendrive etc )
    -pad wygodniejszy
    -move i dodatki do niego

Xbox 360 zalety wg. mnie
    -kopie ( jednoznaczne z offline które jest "drogie")

więc ogólnie lepiej posiadać obie konsole po pierwsze żeby wg. siebie zobaczyć co lepsze i przyjemniejsze na której lepiej się gra
    jednak trzeba pamiętać że na jedną i drugą wychodzą niektóre gierki z wyłącznością

Co do cen gier/konsol to obie są w niemal identycznych więc tu zupełny remis

12. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Kolego wyżej trzymałeś kiedyś pada od ps3 IMO jest o wiele wygodniejszy i solidniejszy niż od ps3. Xbox też posiada kinecta kolejny plus. Jeśli masz neta to możesz odtwarzać pliki przez windows media center. Odtworzysz film z płytki DVD. Xbox też może odtwarzać filmy z pendrive i płyty. Niestety muzykę można zgrać tylko z audio-cd. Do kinecta nie potrzebujesz dodatków po prostu jesteś kontrolerem. Nie napisałem tego że chcę się sprzeczać po prostu nie zauważyłeś paru zalet Xboxa.

13. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakie zalety ma xbox ?
    + to tylko ze swobodnie sie gra na piratach

Ps3
    + darmowe granie online
    + 2 razy albo i 3 razy wiecej exclusiwów
    + odtwarzacz Blu-Ray za free

Jesli ktos ma lub mial 2 konsole to wiekszosc powie ze PS3 jest lepsze..
    Wkurzają mnie ludzie ktory maja xboxa i poza nim świata nie widza !!
    (Co mam to zachwalam bo na inna konsole mnie nie stac)

14. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kinect akurat "splywa po mnie" gdyż ja jestem typem hardcorowca i nie lubie casualowych gierek, skakanie przed telewizorem mnie nie bawi.

A co do przerobki, osobiscie wolalbym jednak nie przerabiac xboxa gdyz gra offline az takiego fun'u mi nie sprawia jak online. I tu sie rodzi kolejne pytanie: czy znow warto miec 2 konsole, do prawie takich samych gier online. Na xboxie jakbym gral przez Live'a to bym gral w cody, gearsy, tylko ze teraz zadaje sobie pytanie: cody mam na ps3, ale czy warto kupowac xboxa dla jednej gry? :( w tym wypadku gearsy?

Sam już nie wiem co robic :/

15. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jesli bedziesz gral na orginalach to bierz PS3 bo ma lepsze exclusivy.
    Gearsów zastąpisz se Killzonem (uwazam za lepsza gre)

Granie online bedziesz mial za darmo i to w takie gry jak : Killzone 3, God of War 3, Uncharted 3, Resistance 2, Gran Turismo 5, LittleBigPlanet 2, Motorstorm Pacific Rift, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain i inFamous
    - a co ma fajnego xbox ? ... Forza i Gears of War

16. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ps3 juz mam a wiec uważasz ze jest to konsola lepsza i nie jest warto kupowac do niej x'a dla gearsow? (forza wogole mnie nie interesuje)

PS: Mam tylko pytanie dlaczego Ty masz 2 konsole? Jeśli mozesz to napisz czym sie kierowales kupujac druga konsole i ktora konsole kupiles jako pierwsza? :)

17. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To tylko dla gearsow chcesz kupowac konsole ? Bezsens..

P.S. Ja nie posiadam 2 konsol
    Przez 3 lata mialem Ps3 a teraz mam od 2,5 roku xboxa
    Ps3 uwazam za lepsza konsole ale nie gram online i nie zamierzam placic za gry po 200zl dlatego wybralem xboxa i rezam na piratach..

18. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nie tylko dla gerasow, dla innych gier tez ale ogolem mowi sie ze Live mimo ze platny jest lepszy od PSN i lepiej sie gra online na xboxie. Ja niestety nie mam jak tego sprawdzic :/ mozesz mi cos o tym powiedziec ?

Ogolem ps3 chcialbym miec do exclusivow sony ( bo jest ich wiele) a x'a do gier online wielo platformowych.

19. zak75

zak75 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Historia prawdziwa:
    Pierwszego mialem X'a 360, przerobionego pozbylem sie go na rzecz ps3 (wersja 60 gb) te ps3 wymienilem na elitke a ta z koleii na ps3 250 gb, potem w zamian za nia pojawil sie slim + kinect ( mam 2 dzieci a i dorosli jak maja mase zabawy) jako ze bylo nudno bez ps'a to go kupilem tym razem wersje 320gb. Takze posiadalem 3 xboxy i 3 ps3. A teraz konkluzja: na ps'a mam tylko kilka gier U1,u2 , kilzony slowem exy. U mnie do grania jest X a ps sluzy do oglagania filmow i za bardziej nastawiona na rozrywke konsole uwazam X. Pad od X nie ma sobie rownych. A te 130 zl na rok za live jakos przeboleje :)

Wysłano z GT-S5570 z użyciem Tapatalk

20. christoff

christoff Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobre pytanie

Pytanie na które ciężko znalezc odpowiedz.
    W moim przypadku jest tak:
    Mam XBOXA360 elte od tygodnia. To nie jest mój pierwszy Xbox i jest nieprzerobiony.
    Kupilem kikla starych gier i sobie go testuje. Mam chęć pograc przez neta ale wkurzają mnie kody na grach do live. Sam GOLD mi nie przeszkadza nie są to duże pieniądze i tu jest dylemat czy Xboxa przerobić i nie podłączać do neta, a kupic sobie ps3 i kilka oryginałów i cieszyć sie grą przez neta bez opłąt i głupich kodów.
    To pytanie zadaje sobie już od miesiąca i czuje że św. Mikołaj przyniesie mi PS3 pod choinkę a Xbox dostanie w prezęcie nowy flash LT.
    Jeżeli nie mam racji w sprawie tych kodów do grania przez neta proszę mnie poprawić.
    Pozdrawiam. Krzysiek

21. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Prawie dwa lata miałem xboxa 360 i było ok dopóki nie zacząłem grać online. No i xbox nie daje nic za free. Na ps3 masz tego od zarąbania (themes, avatary, mini gierki), np. całkiem niezła gra DC Universe miło mnie zaskoczyła jak wczoraj odpaliłem po raz pierwszy ps3 i była za free. niektórzy na to nie patrzą ale dla mnie duże znaczenie ma interfejs itp.
    Więc jeśli ktoś nie ma zamiaru grać na piratach i a lubi grać po sieci to najlepszy wybór to ps3. A i cena już nie razi w oczy - 2 dni temu kupiłem slima 160 GB za 850 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum