1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS3 & xbox360 czy warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mRb, Lipiec 14, 2012.

1. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Witam. Panowie, zawracam się do Was z pytaniem zamierzam kupić PS3. Mam już xbox'a, ale kusi mnie również do PS3. Dlaczego? A na dlatego, że nikt z moich kumpli nie ma xbox'a a fajnie było by czasami sobie z nimi pociupać przez multi oraz oczywiscie do gier exclusive. Xbox'a nie zamierzam sprzedawać ponieważ mam go przerobionego a co za tym idzie gry za darmo.

EDIT: Mam okazje dość tanio kupić PS3, dlatego w ogolę zastanawiam się nad jej zakupem.
    EDIT2: Czy może wstrzymać się z zakupem i poczekać na nową generacje konsol?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Jak możesz kupić tanio i masz zbędną kasę to kupiłbym.
    2. Nowa generacja nie ukaże się w tym roku być może na przyszły (wielkie być może) -- zapowiedź haha.
    3. PS3 nie przerobisz, a oryginalne gry trochę stoją.

Więc sumasumaru jak masz zbędną kasę i będziesz później nadal dysponował zbędną kasą na gry nie mając wydatków takich jak (media, mieszkanie, itp itd) to śmiało kupuj.

Wczytywanie...

Poleć forum