1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ps3 za xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kevcio96, Kwiecień 17, 2012.

1. Kevcio96

Kevcio96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem posiadaczem ps3 , lecz gdy dowiedziałem sie co trzeba zrobić żeby je przerobić postanowiłem wymienic go w sklepie na xboxa , proszę was o wasze zdanie na temat tej wymiany i jeżeli możęcie to powiedzcie mi na co mam zwrócić uwagę przy kupowaniu go , bądź czego nie brać (potrzebuje konsolke do gier na piratkach , o dobrej grafice ) , z góry dziekuje i będe wdzięczny za szybki odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum