PS4 PRO - PYTANIE

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Mam ofertę plejki pro za 1600zł niby nowa i fabrycznie zapakowana, haczyk może leżeć w tym że to nietrafiony prezent... warto się w to pakować ? Myślałem czy nie wziąć za pobraniem i przy kurierze sprawdzić czy wszystko się zgadza i dopiero ewentualnie zapłacić :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cena zachęcająca ja bym zaryzykował.
 

vaGRAnt.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli jest kompletna w sensie pad i jakaś gra (bo raczej tak były te zestawy sprzedawane) to warto oko zawiesić.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli jest kompletna w sensie pad i jakaś gra (bo raczej tak były te zestawy sprzedawane) to warto oko zawiesić.
Nowe 10.11.2016 były gołe...bez gier. Ja na premierę dałem 1769...
Niewiem po ile teraz chodzą nówki..
Ja bym wziął za pobraniem-z opcją otwarcia przy listonoszu, dla pewności wolałbym to zrobić przez allegro...a jeśli nie to wolałbym dołożyć grosza i kupić nową w sklepie i mieć dowód zakupu ;)
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
no sproboje cos wykombinować, a gwarancja u sony wygląda tak samo jak z xboxem? rejestruje na stronie i już ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
no sproboje cos wykombinować, a gwarancja u sony wygląda tak samo jak z xboxem? rejestruje na stronie i już ?
Nie, musisz mieć dowód zakupu. Inaczej nie masz żadnej gwarancji.
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
I tylko rok :)
 

vaGRAnt.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Rok grawarncji daje Sony. Drugi rok sprzedawca (ja np. jak kupowałem w Saturnie to na podstawie faktury drugi rok gwarancji dostawałem).

Wydrapane gwoździem po ekranie OnePlus
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
no dobra sony daje rok gwarancji ale na jakiej zasadzie ? jezeli mi sie konsola zyebie to co mam zrobić ? zarejestrować na stronie sony czy zadzwonic do nich ? Co do oferty koleś podobno dorzuca dowód zakupu więc gwara będzie wtedy na 2 lata :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
no dobra sony daje rok gwarancji ale na jakiej zasadzie ? jezeli mi sie konsola zyebie to co mam zrobić ? zarejestrować na stronie sony czy zadzwonic do nich ? Co do oferty koleś podobno dorzuca dowód zakupu więc gwara będzie wtedy na 2 lata :)
Na swoim koncie psn nie widzę w ogóle opcji dodania urządzenia, jedynie znalazłam, że psn samo wykryło, że posiadam PS4 i nic poza tym, bez numeru seryjnego, żadnych opcji zgłoszenia na serwis. Wnioskuję, że wtedy trzeba udać się do miejsca zakupu i tam oddać sprzęt na gwarancję. Poszperaj w necie, na pewno na forum psn znajdziesz co w takiej sytuacji. Mi się nie chce, przeglądarkę masz to szukaj.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola sama dodaje sie do konta psn. Musisz mieć dowód zakup (paragon,faktura). Jeśli jest coś nie tak i musisz reklamować to dzwonisz na infolinie sony i tam wszystko zalatwisz. Dostaniesz na e-mail list przewozowy i kurier przyjeżdża i zabiera. Tylko musisz dołączyć oryginał lub ksero dowodu zakupu. Reklamowalem pada od ps4 kiedyś, nie było problemu. Przyjęli zgłoszenie i pad pojechał na reklamację.

Ja bym chyba nie ryzykował. Na forum Playstation zresztą na którym jestem użytkownikiem ludzie piszą że jest problem z dostępnością od jakiegoś czasu. Ceny u Janusza podchodzą do 2k. Ludzie mogą sprzedawać swoje egzemplarze które mają jakąś wadę. Dużo ludzi pisze że mają głośne pro.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom