1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS4 VS XBOX ONE Porównanie Grafiki Fifa14

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Grudzień 1, 2013.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Oto Materiał przedstawiajacy rozgrywkę z obu konsol jednocześnie który lepszy ? Oceniajcie. [video=youtube_share;xboP1V1jwpY]http://youtu.be/xboP1V1jwpY[/video]​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Na XO jest lepsza grafika więcej spadającego śniegu , kolory są żywsze , broda lepiej widoczna na XO.I kolejny dylemat miałem brać PS4 ale widać że XO ładniejsza grafika.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dla mnie na Xo ładniejsza

5. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pozytywnie jestem zaskoczony XO. Niby lepsza specyfikacje ma PS4 ale M$ robi swoje. Oczywiscie na XO ladniej wyglada ;).

Tapnięte z Galaxy

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Myślałem, że PS4 będzie miało lepszą grafikę a tu proszę. Żywsze kolory oraz więcej szczegółów na XO.

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    moim zdaniem na XO w wielu grach jest widoczne bardziej nabłyszczenie powierzchni lepszy połysk,bardziej złożone oświetlenie np promienie światła słońca/lamp itd , również tekstury są ostrzejsze wyraźne. kolorystyka w grach tu bywa różnie w fifie akurat na xone ładniej,w COD ghost odwrotnie , płynność animacji logicznie w xone nieco lepiej jeśli przy natywnej rozdzielczości 720p a w ps4 w wyższej jest to zasadą wziętą z pc , microsoft chyba myślał że upcha lepsze tekstury/płynniej/z lepszą gamą efektów(połysk) może większą ilością otoczenia/polygonów(śnieg w fifie) i zastosuje upscalling do wyższej rozdzielczości co w wielu przypadkach daje pozornie podobny efekt jak 1080p w ps4 z zachowaniem wspomnianych rzeczy , w przyszłości prawdopodobnie jak koderzy się obudzą z ps4 wyjdą lepsze efekty w 1080p na to liczę sądząc po np the last of us uncharted3 i innych kilerach tego pokroju, xone którego tak wszyscy nagle opluli za grafę rzucając się na ps4 pokazuje co potrafi a sam microsoft siedzi spokojnie cicho gratulując sony które reklamuje 1080p itd jak historia pokazuje sony mocno nakręca swój sprzęt a prawdziwy pałer wyciskają jedynie wewnętrzne studia sony reszta koderów co na to?

8. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe co na to fanboye zachwalający ps4 a o wiele słabszy xbox ma ładniejszą grafikę co widać.

9. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie rozumiem tego ze 1080p ma sony a xbox 720p. Przeciesz masz czerpac przyjemnosc z gry a nie bedziesz sie przygladal szczegolom? Nie sadze... Dla mnie obie konsole sa swietne.

Tapnięte z Galaxy

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Moim zdaniem jedyna różnica to wyższa rozdzielczość na PS4 ( obiekty w oddali nie sa tak pozabkowane jak na XO)... kontrast pomijam bo to można zmienic w ustawieniach konsoli czy TV. Tak wiec podsumowując wersja na PS4 jest ladniejsza gdyz hula w dużo wiekszej rozdzielczosci! na zywo porównujac obie konsole przewaga PS4 pewnie wzrasta. Nie wiem gdzie wy wuidzicie przewage XO - ta konsola jest dla mnie przegrana , co fakt broni sie grami na wylacznosc ktore bardziej do mnie przemawiaja ale w tytulach multiplatformowych zawsze bedzie wypadac slabiej od ps4. A tego M$ nie wybacze (wciskaja nam gre ktora prezetuja na mocnym PC a w rzeczywistosci wypada duzo slabiej!) :
    NeoGAF - View Single Post - Forza 5 graphics downgraded since e3?

1 osoba to lubi.
  11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam osobiście żadnych różnic nie widzę (być może już nie tak coś z oczami :wink:).... poza większym nasyceniem kontrastu i koloru w wersji XONE.
    Jednak pewnie można to zniwelować w ustawieniach opcji wyświetlania danej konsoli.
    A to czy dana wersja działa w 720p, 900p, czy 1080p nie robi mi żadnej różnicy o ile nie będzie tego widać na ekranie TV, a w tym przypadku nic raczej nie widać.

12. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To odpal fife na PC w 720p a potem w 1080p może na filmie z YT tego nie widać ale na ekranie na bank dostrzeżesz sporą różnicę.

13. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale to nie PC tylko konsola i jeśli faktycznie XO ma rodziałkę w Fifie14 720p (piszę faktycznie bo nie jestem pewien) to tak czy siak jest emulowana do 1080p więc różnic nie powinno być raczej widać (piszę raczej bo nie porównywałem osobiście tej gry na Xo i PS4).
    Nie rozumiem tylko jednego, w poprzednim poście piszesz że widzisz różnice na korzyść PS4, a w następnym już że na filmiku z YT nie dostrzeże się różnic więc niby co i jak tam widzisz bo jedna wypowiedź zaprzecza drugiej (no ewentualnie możliwe że posiadasz obydwie konsole i osobiście porównywałeś FIFE na swoim TV)...
    Coś mi się zdaje że planujesz zakup PS4 lub już ją posiadasz stąd chcesz podbudować swoje ego że dokonałeś lepszego zakupu niż XO.
    Z góry napiszę że ja nie jestem jakimś fanbojem XO i nie faworyzuję tej konsoli (raczej na tą chwilę bardziej skłaniam się do zakupu PS4 niż XO) ale pisać tylko by coś napisać i hejtować to trochę bez sensu...

14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    XO bardzo elegancko :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

15. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta jak to nazwales emulacja dużej róznicy nie robi ...najlepiej bylo by porowac na zywo i w tym wypadku jestem przekonany że prawdziwe 1080p wypada znaczaco lepiej

16. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    EA siedzi w kieszeni M$, to oczywiste, tak jak Ubi tworzy lepsze wersje dla Sony.

17. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie różnicy nie ma, może większy kontrast na X0 oraz więcej pada śniegu. Na tyle mała różnicy że szkoda czasu na porównania.

18. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trzeba poczekać najlepiej na inne gry w których ta różnica może będzie lub nie będzie większa i wtedy sprawa się jako tako rozstrzygnie...
    Także dobrze kolega wyżej napisał że różnice są na tyle małe że na tą chwilę szkoda czasu na porównania...

19. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    pożyjemy zobaczymy na innych grach:)

20. Gardor

Gardor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norwegia
    Zobaczymy jak będzie w innych grach ;) Ciekawi mnie dlaczego xbox nie zrobił mocniejszej konsoli niż ps4 ;D

21. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    XO wygląda o wiele lepiej na sony kolory wyglądają blado jak dla mnie

Wczytywanie...

Poleć forum