1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Ps4

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez BuRRRza, Lipiec 5, 2014.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Kupię konsolę Playstation 4. Oczywiście całe okablowanie, pudełko, papiery i pad powinny być w zestawie. Zależy mi też na gwarancji. Fajnie by było jakby w zestawie był drugi pad i jakieś gry (najlepiej pudełkowe). Cena do ustalenia na PW. Posiadam konto na allegro i gametrade 100% pozytywów. Ewentualnie mogę dać mojego X360 SLIM 250 GB + 2 pady + 5 gier + moja dopłata za PS4. Oferty proszę składać na PW lub na gametrade --> gry użytkownika burrrza

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  4. Nataleczka

Nataleczka Banned