1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PS4

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez amisz86, Marzec 4, 2016.

1. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam

Przymierzam się do kupna PS4 i mam parę pytań do osób które mają tą konsole.

1.Czy mogę kupować gry z innych regionów jak ma to miejsce na xbox one , czy są jakieś ograniczenia.
    2.Dzielnie się profilem jak to wygląda na ps?
    3.Funkcja Share Play jeśli znajomy mi udostępni grę mogę ją całą przejść czy są jakieś ograniczenia?

Dzięki wszystkim za pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    1. Tak, ale możesz mieć problem z dlc.
    2. Dzielić gre możesz na 2 osoby, oboje gracie na swoich profilach, 1 osoba ustawia konto na podstawowe na swojej konsoli i tyle. Są jeszcze inne możliwości.
    Przejść mozesz całą ale 1 sesja trwa godzine.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Naszej karty kredytowej nie dodasz na obcy region, zostają tylko zdrapki.

5. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Są jakieś ograniczenia co do aktywacji i dezaktywacji konta psn ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma wiekszego sensu kupowac na innym regionie, ceny praktycznie idento. Jedna konsola domowa grasz z dowolnego konta druga konsola moze grac tylko i wylacznie na profilu na ktorym zakupiona gra. Shareplay nie służy do dawania gier. Konta możesz dodawac i kasowac z poziomu konsoli. Wywalenie konsoli przez www raz na 6m

Wysłane z mojego Honor 7.

amisz86 lubi to.

Poleć forum