1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSN - prędkość pobierania

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Maj 10, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm jak to jest.. Że przy 150mb/s na PS3 pokazuje mi prędkość pobierania 23-25mb/s , wysyłki 5-7mb/s ?

Oczywiście na kablu nie przez wifi. Połączenie mam TYP2. Jak dam bezpośrednio do routera (pomijając router z TP-Linka) to mam TYP1, lecz prędkości te same.

Przez to pobierania jakiś 15GB trwa długo..

Jakieś sugestie?

To samo pytanie zadałem na psforum - ale tam chyba forum wymarło bo cisza jak makiem zasiał..

Ostatnia edycja: Maj 10, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    PS3 nie ma ograniczenia prędkości tak jak X360 ?? Po 2 Jaki standard ma karta sieciowa w PS 3

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie karta tu jest winna tylko serwery SONY, one mają ograniczoną przepustowość. Twoje prędkości są normalne.

5. Conorino

Conorino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwery SONy są bardzo słabe sam u siebie zauważyłem, gdy coś ściągam to nie Idze pełną prędkością. Trochę jest to denerwujące na początku myślałem, że to coś u mnie, ale czytałem po forach różne tematy i każdy właśnie mówił jak kolega wyżej. Szkoda, bo ciągle są problemy z tymi serwerami;/

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No właśnie też myślałem, że to coś u mnie bloknięte w routerze czy modemie czy coś..

Pytanie: Już nie na temat ale nie chce tworzyć innego tematu i zaśmiecać niepotrzebnie forum.
    Czy jak kupię XO z 2 grami (wszystkie niestety voucher) i będę pobierał je z XBL to prędkość będzie maksymalna, czy też taka "szybka" jak tutaj na PSN?
    Pytam bo w czerwcu zrobię sobie chyba dzień dziecka ;)

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Maksymalna , psn to zuo, a serwery do grania online na ps3 do rozpaczy mnie doprowadzają.

Onicniepytaj lubi to.
  8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyli rozumie, że nie ma obawy o ślimacze ściąganie gier z XBL na XO.

Bo z tego co widzę to tylko vouchery są w tych pakach konsola + gry :(.

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    chyba raczej nie ja mam prędkość 20 mb\s pobierania i jak pobieram coś z marketu to idzie około 17 mb\s więc chyba jedynym ograniczeniem jest łącze internetowe jakie sie posiada

10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czy jest możliwość pobierania patchów do gier z PC i później przesył do PS3?
    Bo już czytałem wiele tutków ale nie potrafię użyć PS3 Proxy serwer. Mianowicie jak wpisuje IP PC'ta to nie nawiązuje mi połączenia internetowego i lipa ;/

Może coś trzeba jeszcze zrobić, czego nie wiem?

Ktoś coś wie na ten temat ?

Wczytywanie...

Poleć forum