1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP 2 równie potężne jak PlayStation 3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Dopiero co informowaliśmy Was o prawdopodobnym terminie pierwszej prezentacji następcy PSP, a do sieci wypłynęły kolejne nieoficjalne doniesienia. Tym razem chodzi o moc konsoli i jej potencjalną datę premiery.

Autorami tych rewelacji znowu są redaktorzy prestiżowego serwisu MCV. Powołując się na swoje zaufane źródła donoszą, że firma Sony projektowała swoją najnowszą platformę z myślą o tym, by była ona wysokiej jakości alternatywą dla PlayStation 3. Innymi słowy, urządzenie ma być równie potężne jak wspomniana „stacjonarka”.

Jeśli okazałoby się to prawdą, japoński gigant niejako kontynuowałby swoją politykę zapoczątkowaną kilka lat temu. Wystarczy przypomnieć, że pierwsze PSP zadebiutowało w czasach świetności PlayStation 2 i handheld stosunkowo niewiele ustępował możliwościami swojej starszej siostrze.

Mówi się również o tym, że Sony zamierza odwrócić uwagę od planowanych na 19 stycznia imprez w Nowym Jorku i Amsterdamie, gdzie Nintendo prawdopodobnie zdradzi najbardziej interesujące nas konkrety na temat 3DS-a. W tym okresie twórcy marki PlayStation mieliby przedstawić swoją strategię na ten rok, związaną oczywiście z rynkiem przenośnych sprzętów.

Podobno PSP 2 ma zadebiutować na świecie w czwartym kwartale, być może już w październiku. System zaoferowałby ekran HD i sterowanie oparte na dwóch analogach. Najwięksi wydawcy zostali ponoć poinformowani o tych danych i prowadzone są rozmowy na temat pierwszej fali gier, jakie miałyby zaatakować rynek.

Prawdopodobnie nie sprawdzą się doniesienia o tym, że nowa konsola obsługiwać będzie jedynie system cyfrowej dystrybucji. Niska popularność PSPgo najwidoczniej utwierdziła firmę w przekonaniu, że jeszcze zbyt wcześnie na tak drastyczne ruchy. Nie dojdzie jednak do rezygnacji ze ściągalnej zawartości, możemy się zatem spodziewać mniejszych produkcji i klasyków z PSone kompatybilnych z długo oczekiwaną platformą.

Tak jak wczoraj pisaliśmy, więcej dowiemy się prawdopodobnie 27 stycznia, kiedy odbędzie się specjalne spotkanie z dziennikarzami w Tokio. W następnych miesiącach imprezy GDC oraz E3 byłyby doskonałą okazją do tego, by jeszcze bardziej wypromować PSP 2, więc trzymamy rękę na pulsie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    PSP powinno od dawna mieć dwa analogi bo w niektórych grach daremnie się ustawiało kamerę przyciskami.Chwalą się,ze będzie ekran HD i moc co jest dobą wiadomością,tylko ile bateria wytrzyma?Po za tym Konsolka może i będzie następczynią PSP i niesławnego PSP Go! a gier i tak mało jak na razie wyszło.Tym by się zajęli.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tamat jest dobry i pasuje do Aktualności! Nie wszystko wokół X360 się toczy ludzie! Też lubię poczytać czasami i o tym co do zaoferowania ma konkurencja.
    A wracając do tematu. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić , aby PSP2 dorównywało PS3. Chociażby zapotrzebowanie na energię takiego handhelda zabiłoby przyjemność z długiej rozgrywki. Co oni , wsadzą tam akumulatory z radioaktywnego protonu , uranu wydobywane ze złóż na Marsie? Nie sądzę....

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    sony jak zwykle sprzedaje ściemy - ale w końcu trzeba jakoś nakręcić fanów gier na zmianę konsoli - a potem wychodzi że ramu za mało albo trudna architektura do programowania albo coś innego co nie pozwala rozwinąć skrzydeł niby tej super zabawce
    Sony marketingowymi niedomówieniami stoi - ja się już nie nabieram na ich mijanie się z rzeczywistością i innym też to polecam

6. Marioshi

Marioshi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Albion
    O! co ja czytam! mój braciak będzie zachwycony (fan psp) ale to mało prawdopodobne że będzie dorównywać osiągami PS3 -.- gdyby tak było to raczej byśmy go nie unieśli ;) a co dopiero schowali do kieszeni. Fakt to będzie za**biste ale nie aż tak! To będzie tylko up great psp, czyli poprawka, dodadzą to co powinno być czyli takie rzeczy jak drugi analog itp.

7. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja najbardziej ciekaw jestem co służyć będzie za nośnik danych do tej konsolki. Dystrybucja cyfrowa jest nietrafionym pomysłem ( vide PSP Go) , a karty pamięci to murowane piractwo...

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Taa uwaga bo ja już widzę ośmiordzeniowy procesor (taki chyba siedzi w ps3 nie? poprawcie mnie jeśli się mylę)
    i full hd na ekraniku nie większym niż 5 cali bo większy ekran=większa konsola a większa konsola by była nieporęczna.
    Pewnie się skończy jak z psp go! dużo och i ech a na koniec nie będzie w ogóle gier i nikt tego nie kupi

9. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Podobno 8 rdzeniowy , ale w tym jeden główny , jeden jest nieaktywny aby przyspieszyć produkcję ( może teraz Sony go aktywowała patrząc na GoW3 i U2;)) , jeden jest dla systemu konsoli , a reszta do gier.
    Full HD to w tej generacji rarytas , a według mnie ekran HD może znaczyć równie dobrze rozdzielczość np. 856 na 480 pix. , takie oznaczenie funkcjonuje w świecie smartfonów.

10. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    kolejne zapewnienia. sprzęt w konsolce nie może być tak potężny no bo po co skoro wyświetlacz ma parę cali i po drugie jeśli dali by jakiś konkretny procesor to jaką dali by baterię?

11. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    ciekawe na ile by bateria wytrzymala,2 min?

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli PSP 2 będzie mocą dorównywać PS 3 to kupię bez zastanowienia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.