1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP 3004 czy PSP Go

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Grudzień 9, 2009.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam.
    Chciałbym zakupić PSP, jednak nie wiem na jakie się zdecydować.
    Oczywiście patrząc wizualnie wziąłbym PSP Go jednak to nie jest najważniejsze ;P.
    Chciałbym abyś cie mi doradzili, podali jakieś zalety wady obydwu psp, może ceny na psp network jak ktoś się orientuje, po prostu poradzili mi która konsola patrząc w przyszłość(najbliższą .) jest bardziej opłacalna.
    Z góry dzięki za wszystkie pomocne posty.

@Down
    Właśnie interesują mnie ceny na PS Network. Czy gdzieś na internecie mogę je sprawdzić? Jeśli tak to czy ktoś może podać mi stronę, będę wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    3004 rzecz jasna:), ma napęd UMD co pozwala kupować gry na tym nośniku (są tansze niż w dystrybucji cyfr),sprawdzona konstrukcja:), w Psp gp tylko gry z psstore

4. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Gry kosztują o ok.10 zł mniej niż w normalnej dystrybucji. Miałem PSP 2004, a teraz ma Go. Nowe psp ma mniejszy wyświetlacz i dzięki temu obraz jest lepszy bo rozdzielczość nadal ta sama. Go jest nowsze i ma Bluetooth, który wbrew pozorom się przydaje. Za jakiś czas ma wyjść PSP 4000 z bluetooth i UMD. Więcej na ten temat znajdziesz na www.psp-team.pl

5. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Jeśli przerabiasz konsolę to oczywiście że 3004 :D Jeśli jednak nie.... to też bierz 3004 :D W CD-Action był test PSP Go! i pisało że triggery są beznadziejnie rozmieszczone ( za wysuwanym ekranem) i ciężko ich używać. Mniejszy ekran niż w 3004- następna wada. Jeszcze brak umd- nie możesz np. odkupić używanej gry (taniej), bo niby jak?

Bierz psp 3004 koniec "."

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Oczywiście że 3004 chyba że stać cię na gry z ps story które są droższe od pudełkowych braci :D i do tego takiej gry nie sprzedaż a jak kupisz pudełko to ładniej wygląda na półce i możesz zamienić lub sprzedać ;D same + a go co ma nic obudowę ze starych chińskich empeczwórek i tyle ;) i do tego możesz przerobić co jest mega plusem bo daje ci dostęp do przeróżnych aplikacji ;D

Wczytywanie...

Poleć forum