1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP jaka wersja? Czy warto jeszcze kupić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 1, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ostatnio tak zastanawiam się czy nie kupić braciakowi na urodziny PSP.
    I względem tego mam parę pytań:

1. Czy warto jeszcze kupić PSP? Telefon ma HTC one X.
    2. Jaką wersję PSP wybrać słyszałem, że ta Street E100 (czy jakoś tak) jest najgorsza z PSP i jest bez wifi. Chociaż wifi raczej nie musi na mus być. (słyszałem że dźwięk jest mono a takiego czegoś nie przeżyje.. - tylko nie wiem czy to prawda).
    3. Nie oszukujmy się.. Czy łatwo jest przerobić PSP? Można tego dokonać samemu? Czy trzeba dać konsole do serwisu w mieście itp. (Wolałbym kupić już przerobioną).
    4. Szukać po aukcjach czy kupić nówkę? (osobiście zbytnio nie przepadam za używaną elektroniką.. a że to ma być prezent to mam trochę obawy..).

Wiem, że braciak lubi dużo grać. A zbytnio nie lubi grać na ekranie dotykowym (z tego co się dowiedziałem).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    1. Biblioteka gier na PSP jest bardzo duża więc warto.
    2. Ja mam od nowości FAT 1003 i jeszcze się nie zepsuł, najnowszych wersji pewnie nie...
    3. ...przerobisz. :) Ale starsze, bez większego problemu. Najlepiej poszukaj konsoli gdzie będziesz miał pewność, że da radę wgrać do niej CFW.
    4. PSP to solidna maszynka, używki, jeśli nie były eksploatowane przez dziecko z ADHD powinny być w dobrym stanie, ale z drugiej strony, na prezent nie wypada kupować używki. :)

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    2000/3000 zadbana kupuj. Go jest niewygodne, a w facie czesto pada analog (jestem przykladem).

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

5. v4n3llu5

v4n3llu5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do przeróki to wiekszość ( o ile już nie wszystkie ) PSP da się przerobic z tym że te nowsze tylko nietrwale czyli po każdym wyłączeniu konsoli bedzie trzeba ją ''zrobić'' jeszcze raz ( co trwa ok. 5 sekund a łącznie zajmuje może z 10 i ogranicza się do 2 może 3 kliknięć więc nie jest to tak bardzo uciążliwe ). Nie siedzę juz w PSP jakis dłuzszy czas ale z tego co sie orientuję przy nietrwałej nie tracisz gwarki. Nowe PSP Street to wesje budżetowe bez wifi i z dzwiękiem mono. Jedyny ich plus to taki, że konsole są w miarę młode a więc nie skatowane. Ja bym zainwestował w jakiś zadbany model 3xxx ( dostepna tylko nietrwała przeróbka ). Cały proces przeróbki jest prosty jak budowa cepa a tutorial dostępny np. na polskim forum o PSP. Czy warto pakować się jeszcze w PSP? Hmm to zależy. Ludzi uzaleznionych od HD rozdziałka będzie kłuc w oczy. Gier trochę jest ale imho szybkie złamanie zabezpieczeń zabiło tą konsolę i z wielu tytułów zrezygnowano z powodu niskiej opłacalności. Nowe Fify PESy i inne takie to tylko zmiana numerka i skok na kase. Jak brat nie jest wymagajacy w kwestii grafiki to zakup jak najbardziej opłacalny. Jest kilka pozycji które warto przejść na tej konsoli ( Seria GOW, The Warriors, Seria GTA, Silent Hill, itd. ). Na koniec jeszcze taka mała dygresja - jak grać to TYLKO na fizycznych guzikach:chuncky:

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ok, sprawa rozwiązana. Jednak nie kupuje tego PSP za bardzo odstaje graficznie. Nawet grafika na PS2 jest lepsza od tej co daje ta konsolka (stwierdzam po grze GTA:SA).

Temat do zamknięcia. Dziękuje wszystkim za udział w temacie.

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn

Info zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.