1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Psp na x360! Moja dopłata!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukasso44, Lipiec 13, 2009.

1. lukasso44

lukasso44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam do zaoferowania

PSP fat 5.00 M33
    karta pamięci 4GB sony
    dwie ładowarki (obie chyba niesprawne)
    etui zwane „skarpetą
    pudełko ze wszystkimi papierami
    konto na yourgamingname.com
    oryginalna gra UMD Star Wars: Battlefront
    kabel usb, z podwójną końcówką umożliwiająca ładowanie
    specjalny pasek na nadgarstek zapobiegający wyślizgnięciu lub wyrwaniu konsolki przez złodzieja
    Pudełko jest lekko zniszczone, jednak nadaje się do użytku.
    karta sieciowa TP-Link TL-WN322G specjalnie dedykowana dla psp!!

Zamienię się na sprawnego Xboxa 360 z wszystkimi akcesoriami. Rzeczy typu zestaw play&charge nie potrzebne. Wyjątkiem jest headset.
    Nie chcę żadnych oryginalnych gier

Oferty proszę składaćw temacie lub PW

Uwaga Z związku tym, że obie ładowarki nie działają, daję inny sposób ładowania. Tzn, dołączam do zestawu ładowarkę sieciową taką jak ta: http://allegro.pl/item678070237_ladowarka_sieciowa_usb_zasilacz_do_mp3_mp4_gsm.html
    Do tego podłącza się kabel usb, a ten do konsoli, do wejścia od oryginalnej ładowarki.

Aha zapomniałem dodać: do zestawu dołączam jeszcze podan 20 kopii zapasowych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum