1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vagner, Listopad 25, 2009.

1. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam otóż mam problem z moim psp "slim 2000". Konsola jest (a może była) przerobiona. Soft mod 3.90 M33, jakieś kilka dni temu postanowiłem zaktualizować konsolkę do 5.00. Czytałem różne poradniki. W końcu na pewnej zagranicznej stronie znalazlem co i jak robić oraz zródła do oprogramowania. Wrzuciłem instalator, i konsola przeszła do wersji 5.00. Po wgraniu zauwazylem że gry zniknely. Podłączyłem pod pc, moje psp. Ku mojemu zdziwieniu folder "iso" zniknął. Poprostu go nie było, no to sam go zrobiłem, ale to nic nie dało. Wgrałem więc obrazy gier do folderu "game". Gdy włączyłem konsole nie ważne co chciałem uruchomić, zawsze pisało to samo "the game is corupted" czy jakoś tak.
    I jeszcze coś, w menu spojżałem na wersje softa, napisane było 5.00, a powinno być chyba 5.00 m33. Czy to oznacza że konsola nie jest już przerobiona czy co?
    I moje pytanie tu do was. Co ja najlepszego zrobiłem? Czy da się to odkręcić? Czy może znowu trza dać do serwisu na kolejny flash. Żadne gry nie działają. Narobiłem już wystarczająco i raczej bez konkretnych podpowiedzi nic nie będe grzebał.

Jeszcze raz pisze skutki mojej pseudo aktualizacji:
    -zniknął folder ISO
    -żadne gry nie odpalają
    -zniknął dopisek m33 przy wersji softu

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. promaster

promaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam Mam dla ciebie zła nowinę mialem tak samo:) tez zrobilem update Softu I Znikł mi Flash niestety Musisz jeszcze raz zrobić flash zeby miec Soft M33:)

4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Bo zrobiłeś aktualizacje ale do softu oryginalnego :) . Niestety teraz musisz robić przeróbke za pomocą np. pandory. Pamiętaj na przyszłość, jak robisz update to ściągaj custom firmware. :D

5. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dziękować za odpowiedź, mogło być gorzej, teraz będe miał nauczkę, ale byłem pewien ze wgrywam odpowiedni firmware.

Wczytywanie...

Poleć forum