1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP Slim 2000 m33 6.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaZZecik, Marzec 21, 2010.

1. kaZZecik

kaZZecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka mam do sprzedania/wymiany(za PS3) konsolke psp 2000 przerobiona(moge dorzucic co nie co-info na mailu;)) Wszystkie najnowsze gry dzialaja konsola w stanie bardzo dobrym jestem jej pierwszym wlascicielem...
    Jedynie ryski na "pierścieniu" z tyłu
    Na wyświetlaczu folia ochronna(troche porysowana) cena do uzgodnienia 500zl dorzucam dużo gratisów np. 2x karty memory stick pro duo od sony 4GB(łącznie 8gb) pudełka na umd kable pudelko instrukcje itd.
    Wymiana jaka mnie interesuje to tylko ps3 (nie wazne jaki model mile widziany zestaw z 2 padem) oczywiście dokładam od siebie kase...
    dokładniejsze info na mailu( kaZZecik@gmail.com) gg( 21183067 ) pw lub tutaj w komentarzach
    Oferty t/j wyżej... Cena konsol jaka mnie interesuje to max. 900zl(za ladny zestawik :D)
    Transakcje zalatwiam przez allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaZZecik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Eszwaq1

Eszwaq1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chłopie za 350 można kupić i jest ich mnóstwo na allegro a ty jeszcze chcesz na ps3 wymieniać :D chyba byś musiał sporo dopłacić w**** :D

Hehe,i banik:D:D:D

5. kaZZecik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.No to mi pokaż za 350zl taki zestaw jak ja sprzedaje
    2.Tak chce sporo dopłacić
    3.Hehe, wyłapałeś bana mistrzu

Wczytywanie...

Poleć forum