1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

psp- usb -xbox

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mlodypy, Kwiecień 16, 2010.

1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    Witam,mogę podlączyć psp do xboxa i sformatować?? chodzi mi o to,czy pózniej psp będzie normalnie dzialać.chce wrzucić tematy, ale nie mam narazie pena,a psp posłuży mi jako pen:) z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krochmal

Krochmal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ile xbox ja zobaczy to gdy juz go "przygotujesz" zeby mogl byc traktowany jako dysk to psp nie bedzie moglo nic na karcie robic. Komputer tez normalnie nic nie widzi na penie dlatego trzeba uzywac specjalnego programu ofc. wszystko co bylo na karcie jest stracone wiec zrob sobie backup prezgraj tematy sformatuj i wgraj to co bylo

4. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nie łatwiej wziąć aparat cyfrowy i na niego wrzucić tematy?(Przypuszczam że go masz, ale jak nie to telefon z kartą pamięci itp.)
    PS. Przekopiuj najpierw zdjęcia na komputer żeby ci się nie usunęły :)

5. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    kiedyś podlączalem tel k800i i konsola widziala go bez problemu, po aktualizacji nie wykrywa go w ogóle... aparat mam , ale to chyba to samo będzie co psp. Wcześniej spr i psp wykrywa tylko wole się spytać czy jak sformatuje w konsoli to będzie później wszystko ok.

Wczytywanie...

Poleć forum