1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSP -> Xbox 360-> TV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZaMBoR, Sierpień 20, 2010.

1. ZaMBoR

ZaMBoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie:
    Pobrałem sobie film "Nowe Szaty Króla" w avi, który jest w rozdzielczości 640x368, a następnie programem Any Video Converter przekonwertowałem ten film do rozdzielczości 1920x1080 czyli jest to rozdzielczość Full HD oraz poustawiałem te wszystkie szybkości przesyłania na najwyższe wartości... Tak plik z 700mb urósł do 3.5GB, użyłem połączenia PSP -> TV, jednak nie jest widoczna żadna różnica między tymi dwoma jakościami filmów a wręcz ten 700MB wydaje się płynniejszy. W końcu przechodząc do pytania, czego to wina? PSP jest za słabe? Czy może po prostu jeśli film "fabrycznie" nie jest w Full HD to przekonwertowanie nic nie da? Połączenia PSP -> Xbox 360 -> TV jeszcze nie próbowałem ponieważ musiałym przekonwertować film do rozszerzenia wmv a to kolejne min. 5 godzin zresztą jeśli PSP jest źródłem to i tak to by chyba nic nie zmieniło...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie zabawy Ci nic nie dadzą, nie da się z SD zrobić HD, jedynie na odwrót.

4. ZaMBoR

ZaMBoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź :).

5. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam się, poza tym psp nie obsługuje FullHD, nawet jak miałbyś takowy film

6. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    on użył psp jako pendrive inteligencie, xbox nie wykryje ci psp jako psp tylko jako pomięć przenośną.
    I tak jak chcesz z 640x368 pikseli zrobić 1920x1080? Jest to realne, ale nie w any'm. Ani nie w domu na twoim komputerze. Do takich zabaw się wynajmuje specjalne ekipy, które to przerabiają (sam nie wiem jak). Nie da się tak przerabiać nie będzie żadnej różnicy, to jest tak jak konwertowanie, masz film avi w dobrej jakości, chcesz go wrzucić do netu, a że nie chcesz czekać 10 godzin przerabiasz go na rmvb i wrzucasz w godzinę. Ale przerabiając go traci on swoją jakość i potem jak ktoś ściągnie i przekonwertuje z powrotem na avi nic to nie da, nadal będzie jakość rmvb mimo, że ważyć będzie więcej.

Wczytywanie...

Poleć forum