1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PSX Extreme czy Neo +

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez AuSeR, Luty 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Witam.Zastanawiam się jaką gazetkę kupywać regularnie lub dość często.Wczora zakupiłem PSX Extreme wersję z Lutego a dziś wybieram się do Empiku chyba od 10:00 otwarty ;D.Wybieram się tam by obejrzeć Neo + i porównać z PSX'em.Czy te 2 magazyny będą na półkach empiku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haturi

Haturi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy jak duży jest empik w Twojej miejscowości. Ja czasopisma kupuje w empiku, który znajduje się w dużym centrum handlowym, a więc jest godnie zaopatrzony w wszelkiego rodzaju czasopisma. W PE arty, newsy są znacznie ciekawsze, przybrane w odrobinę dobrego humoru, a więc polecam PSX Extreme.

4. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze może zaciekawić Cie Engarde, póki co chyba jeden numer wyszedł.

5. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Zazwyczaj w Empik'ach są oba czasopisma, sam wole PSX Extreme, czytam ich prawie od początku i zawsze wydawali mi się lepsi od N+, ale o gustach się nie dyskutuje, sam musisz zobaczyć i ocenić co Tobie lepiej podchodzi, ja bym w ciemno bral PE :)

6. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdzieś widziałem takie porównaie, że psx jest dla ludiz tak do 25 lat, neo + celuje bardziej w ludiz 25+. Mi też bardizej podpasowało psx. To już musisz indywidualnie oceniać.

7. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ja osobiście polecam psx, lepszy klimat ma to pismo...

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    PSX Extreme :D

9. AuSeR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Właśnie wróciłem i sobie poczytałem tego Neo + i Engrade jeszcze widziałem Clicka ale to tak z grubsza przejrzaem niby też o konsolach piszą ale bardziej o grach na PC więc odpada.Neo + miał nowsze hity jak PSX Extreme ale to może tylko dlatego ,że szybciej wychodzi :).Po za tym jest droższy mowa o Neo + ale za to ma chyba więcej stron od konkurenta.Troche trudny wybór ;D/Engrade odpada bo jest to nowa gazeta a ja wole już starsze i bardziej znane oraz zaufane.A może lepiej opłaca się znaleźć jakąś stronke i na niej czytać NEWSY ?Jest jeszcze gazeta Xbox Attack jest to interentowa gazetka dlatego nie jest tak fajna jak wspomniane wyżej tytuły...

10. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Psx Extreme, imo Neo+ nie dorasta mu do pięt, nie dość, że droższe to poziom publicystki i ogólnie redaktorów jest dużo gorszy. Psx Extreme to dla mnie gazeta idealna, nie musi wychodzić nic innego o tematyce konsolowej. Co do portali internetowych to nie to samo co gazeta i pachnący papier w rękach.

11. Przemkas

Przemkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Polecam oczywiście PSX EXTREME!Jedyna gazeta którą reguralnie czytam od 1999 i posiadam wszystkie numery:) NEO+ jest fajne ale nie dorównuje klimatowi PE.Pozdro dla czytelników PsxExtreme!

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak mówie PSX Extreme i CD-Action :) Trzeba być na bierząco w konsolach i PC ^^

13. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja narazie czytam obydwie :D można lepiej porównać recenzje, np w psx nowy PoP dostał ponad 9 a juz w Neo dostał 7 :p

Ogólnie to najnowszy numer Neo bardzo mi się podoba. Radzę ci zaopatrzać się i w Neo i w PSX bo najlepiej zawsze jest mieć porówanianie.

14. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    To prawda szczególnie recenzje warto czytać tu i tu bo nieraz oceny są diametralnie różne ,generalnie NEO ocenia chyba bardziej surowo gry.

15. Mixer

Mixer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście polecam PSX Extreme . Czytam to pismo od kilku lat i jestem zadowolony . Lubię klimat , recenzje ( czasami wpleciony jest jakiś humor lub żart :) ) oraz ludzi pracujących w tym czasopiśmie .

16. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pytasz się czy nie lepiej newsy czytane na internecie ? hmmm.... ja osobiście stosuje takie rozwiązanie jest wygodniejsze i szybsze ;) nooo tylko że do tego korzystam z serwisów zagranicznych które zawsze ze wszystkim na bieżąco, regularnie przeglądam IGN, Game spy, Kotaku, Destructoid oraz TeamXbox, na IGN są fajne video recenzje :)

17. maggot6688

maggot6688 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja postępuje i radze podobnie jak kolega Fynal + dokupuje Cd-Action bo dobre teksty maja ;]

18. Kazner

Kazner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Od siebie mogę z czystym sumieniem polecić PSX Extreme, gazetka legenda co tu dużo gadać.

19. falcoon

falcoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sejny
  20. AuSeR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    A mi CD-Actoion jakoś do gustu nie przypadło

21. niesamowitek

niesamowitek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    A ja z kolei mimo tego, że czytam regularnie oba tytuły ( PE i Neo+ ) starszym graczom polecałbym NEO+ . Sam mam 28 lat gram od zawsze i jakoś tak ich artykuły bardziej do mnie trafiają ale to jest moje subiektywne zdanie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum