1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Psx

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaZZecik, Marzec 7, 2010.

1. kaZZecik

kaZZecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema ostatnio postanowiłem cofnąć się w czasie o 7 lat i kupić PSX(PSONE)
    Jeszcze to duże zapłaciłem za nie 35 zł...
    Prawie wszystko smiga ale:
    1.Jeśli wkładam kartę pamięci to blokują sie pady
    2. Piraty działają ale tylko te które były w zestawie te które sam nagrywam nie dzialaja ( 5 plytek poszlo)
    3.Czy zna ktoś jakąś strone z grami itp. na w/w platforme??
    4.Jakie gry są według was najlepsze wypiszcie te której najbardziej warto kupic/zalatwic:D

Z góry thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    miałem psx-a parę lat ostatnio nawet wróciłem do final fantasy 7 chrono trigger jest tez bardzo dobre metal gear solid po prostu trzeba mieć
    grant turismo
    legacy Of Kain - Soul River i wiele innych

4. Oozaru

Oozaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czym nagrywasz? Alcocholem120 ?
    Najpierw to trzeba zrobić obraz, no chyba że już masz gotowy . Za moich czasów psx-a gry nagrywałem alcocholem. (Gotowe obrazy). Kup jakieś CD Verbatim i prędkość x4 albo Clonem x8. Nie wiem jak tam Twój laser, u mnie już kipnął dlatego nie czyta już nic. I SONY poszło do żyda.

Fajne gry? hmmm Pamiętam swojego czasu takie jak Odwoorld's abe Odysey, i druga część także. To super gierka z super klimatem. Do tego jakaś piłka fifa czy PES. TEKKEN również obowiązkowy tytuł, troche w DBZ final boult sie pykało, oo tak: seria GTA(niezapomniane chwile), driver też mi się podobał. Seria crash bandicot itp to dobra rozgrywka na jednego jak i 2 graczy. :D

STRONKA Z GRAMI? : http://www.emuparadise.org/roms/psx/
    ----------------------------------------------------------------
    Jeśli pomogłem PODZIĘKUJ.

5. kaZZecik

kaZZecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nagrywalem zarowno clonem jak i IMGburnem... nie dziala ani jedno ani drugie zobacze sciagam z tej stronki co podales CTR i wypale alcoholem

6. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Crash Bash - gierka wymiata

7. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    W Alcoholu 120% po wybraniu obrazu do nagrania można ustawić profil jakim ma zostać nagrana płyta i jest tam do wyboru PlayStation

8. ramirez007

ramirez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie możesz na pewno ominąć serii Spyro, bo to chyba najlepsza platformówka na tą konsolę. Poza tym powinieneś spróbować swych sił w Gran Turismo, oraz giercnąć sobie w Tony Hawk'a ( najlepsza chyba 2 część, choć czwarta również jest sympatyczna ).

9. Oozaru

Oozaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hehe jak ja mogłem o tych tytułach zapomnieć?! przecież to moje pierwsze pozycje. A w Tony hawk'a można grac i grac, a najlepiej jest na 2 osoby:D giera wymiata!!!

10. Sargon

Sargon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Odpowiedz na pytania 3 i 4
    3.Emu-Info: Emulatory, Romy, Stare Gry, Konsole, Kody do gier, Solucje prawie wszystkie gry, tylko niestety płatne
    4.Tekken 3, CTR, Quake 2,Gran Turismo 2, Spyro

Poleć forum