1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Psy bez smyczy - mój przypadek - wasze zdanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Maj 25, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    do zamknięcia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Z tego co tu wyczytalem, po tym jak odnosisz sie do kobiet mysle, ze jestes chamem. Ale to moja subiektywna ocena.

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaczne od tego,ze kultura to ty raczej nie grzeszysz, a co w związku z tym to później.
    Sam mam yorka i wiem jak sie zachowuje, chodze z nim bez smyczy bo tylko jeden dom jest na mojej ulicy. Zdarzalo mi sie,ze polecial do innego psa, a one czym mniejsze tym bardziej bitne, moj akurat to ten z tych wiekszych. Nigdy nie mialbym pretensji do kogos jezeli by cos zrobil mojemu psu, jedynie do mnie. Raz miałem sytuacje gdy wyszedlem przed dom nocą i z ciemnosci tylko uslyszalem wrzask, wylecial na mnie wielki owczarek, a ja musialem ratowac psa podnosząc go do góry na rękach (pies skakal na mnie i wbijal mi sie klami w reke), także patologia jest wszedzie. Mam skonczone wyzsze studia i jakos nie zmienilo to mojego ja, bylbym Ci wdzieczny gdybys mojego psa w takim wypadku odrzucil na bok, bo by to go uratowalo zanim zdazylbym dobiec. Co do posiadania yorka to juz chyba masz bardziej obiektywne pojecie, a teraz co do samej sytuacji.

Tak, jest masa ludzi nieogarnietych, jakby mieli zerwany kontakt z rzeczywistoscia i nic do nich nie dochodzi. Wina babki ewidentna, ale jak sam mowisz zorientowala sie o co chodzi, świadkowie pewnie znalezliby się przeciw tobie, bo moher zobaczy groznie wygladajacego psa i dla niego to zawsze przestepca, zarowno pies jak i wlasciciel. Dzwonienie po policje daloby tyle,ze by sobie pogadali, jest takie przyslowie "nie ruszaj gowna, bo zacznie smierdziec", najlepiej byloby po prostu pojsc dalej.

Teraz tak stricte do kultury sie przyczepie. Babka moglaby/moze zalozyc Ci sprawe w sadzie o publiczne zniewazenie i ją wygra, z tego co widze, to druga też :) Nie jestes jednak tak stracony, jezeli chcialbys sie odegrac, moglbys zalozyc sprawe kolesiowi za grozby, jednak czy sad by to w ogole przyjal, malo prawdopodobne. Co do napinki i wlepiania, z życia wiem,że są dwa typy ludzi którzy tak mówią, Ci którzy widzą takie rzeczy tylko w wyobraźni i hojraki tłukące się przy każdej okazji, skoro myślisz o obronie koniecznej blablabla to jesteś tym pierwszym. Skoro nim jesteś, to nie rób z siebie internetowego kozaka, po prostu powiedz,ze byles zdenerwowany/wqr.

Co do sprawy samej smyczy, od tego nie jest policja, a straż miejska, dzwonisz do nich, opisujesz sytuację, że pies biega bez smyczy (ja mam ten plus,ze mieszkam na samym koncu miasta, wiec u mnie to żadne miejsce publiczne). Mówisz, że często podbiega do twojego psa, ktory jest na smyczy i boisz się, że któregoś dnia samym swoim ciałem, może mu wyrządzić krzywdę. Miejscy powinni to rozwiązać przyjeżdżając do niej i upominając ją. Robisz tak do skutku, aż zacznie chodzić ze smyczą.

Co do kolesia od babki, napaleniec, ale kto inny z nauczycielka wytrzyma ; ). Pewnie mu nagadała, to ten dlugo nie myslal i polecial.

Na sam koniec, zobacz znaczenie słowa konfident, bo chyba go nie rozumiesz, mylisz konfidenta z delikwentem.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    doczytalem do 1/3, skonczylem czytac i stwierdzam ze jestes zwyklym gnojkiem i nic wiecej. naucz sie zachowywac w miejscu publicznym i odnosic do innych ludzi.

6. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawa historia ale kolego swoją agresją tylko pogarszałeś sytuację. Można było na spokojnie to rozwiązać. Co do psów w miastach to specjalnie nie widzę problemu, lepiej spojrzeć co się dzieje na wsi. Psy latają wszędzie, łączą się w gangi i napadają ludzi oraz inne zwierzęta. Gwałcą i mordują co popadnie ( ze zwierząt oczywiście ) :D

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Tomsi - rozwaliłeś mnie.....nie wiem co napisać...

ja wiem: muahahahahaahhahahahahah / bembenos

8. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    według mnie dobrze postąpiłeś, szacunek:)

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wytłumacz nam, jakim cudem on zdobył szacunek w Twoich oczach ?

10. potworny_kazik

potworny_kazik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    autor ma rację: psy bez smyczy i kagańca to zmora innych właścicieli psów. o ile Twój dog jest bezpieczny to takie małe g... podbiega, atakuje i tylko wkurza. w sumie nie dziwię się Tobie. choć mogłeś trochę bardziej uważa,ć, bo z głupimi łatwo sobie biedy narobić :/

11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Właśnie tu się mylisz. Ale jak masz już X spotkanie z babą tępą (bo inaczej tego nazwać nie potrafię) i próbowałeś ładnie,klarownie, kulturalnie wytłumaczyć jej, a ona na ciebie z pyskiem i hasełkami od gnojka to wybacz, ale gdzieś jest granica mojej dobroci i jak widać przy X spotkaniu nerwy mi puściły.
    Chociaż kiedyś babka też miała coś ala yorka i też bez smyczy powiedziałem jej i o dziwo co ją widzę to pies na smyczy. Czary? Raczej ona miała jakiś iloraz inteligencji.
    A nie jak babka tutaj wspomniana myśli, że jest pępkiem świata. I ona wszystko może (Z tego wynika jak się jej parę razy jak nie parę naście razy zwracało na to uwagę).
    PS. To moja dziewczyna też jest chamem dla kobiet :D hahaha. Zapomniałem dodać, że sąsiad, który ma doga niemieckiego też X razy jej zwrócił na to uwagę. -Nie jestem pierwszą osobą-

^Blood. byłem wkur* i też nie ukrywam tego (napisałem to chyba? Jak nie to teraz napisałem jeszcze raz :)). Nic mu nie zrobiłem bo wiedziałem jakie były by konsekwencje tego czynu, inaczej było by w samoobronie (przemoc uważam za ostatnie wyjście). A napisałem tylko, że zasługiwałby na to, a to różnica. Jakby trafił na osobników z mojego osiedla to cienko, by gwizdał. Ale kto mnie zna to wie, że jestem miłym osobnikiem. Zasada jest prosta ty mnie nie obrażasz (od gnojków itp), a ja ciebie nie obrażam. Ale jak ktoś mnie obrazi to czemu ja niby mam nie obrazić? Co do babki co zwróciła mi uwagę na kolczatkę to może za ostro jej pojechałem (zdaje sobie sprawę), ale też co się wtrąca jak to nie mój pies był winny, a nic nie widziała i tylko kierowała się stereotypem, że wielki pies (na 101% nic nie widziała, bo była za blokiem chyba, że jest supermenem i widzi przez bloki).
    Proszę bardzo niech zakłada ja też mam świadka dziewczynę, iż nie ja pierwszy zacząłem i oczywiście też nie pohamowałem się, bo nerwy mi puściły. Niby jakim prawem ona mnie zjeżdża jak ja mam racje, a gnojka to może sobie zrobić o ile jeszcze jest w stanie. Straż miejska nie bez jaj. Zacznijmy od tego parking tylko dla mieszkańców a tu rejestracje Niemieckie, Holenderski itp. Gdzie straż miejska?..

Co do tego, że jestem kozakiem to żadnym kozakiem nie jestem czy to internetowym czy w prawdziwym życiu. Chodziłem na boks, ju-jitsu i od czasu do czasu jeszcze chodzę na karate (wspomóc kolegów trenerów) to taka pasja. Taki narwaniec nie był by dla mnie kłopotem, bo na treningach z większymi bykami się mierzyło (wiadomo czasem się obrywało). Dlatego uważam, że do żadnych z wymienionych przez Ciebie grup nie należę.

PS. Okej to jak pojadę z roboty w godzinach szczytach to będę spisywał rejestracji tych którzy obrzucają przekleństwami innych kierowców, którzy wymuszają pierwszeństwa itp itd. :D . Będę milionerem.
    Co do użycia konfidenta to stary zwyczaj z pracy (gdzie u nas oznaczał: nieudacznika, lizusa, cfaniaka), więc trochę odruchowo go użyłem :)

PS2. Dla was to może głupie ale ciekawe jaka była by reakcja jakbym tak sobie wyszedł, puścił mojego psa niech sobie biega.. A co mi tam(przyjmując że mój by nie zjadł waszego). I by zaczepiał wasze psy? Jesteście happy? I jakby ta sytuacja powtórzyła się X raz nie wierzę, że ładnie, kulturalnie, żywym słowem, nie wkraczającym w obelgi zwrócilibyście mi uwagę.

PS3. ^Blood. też mam skończone wyższe studia. I ciesze się, że jesteś jaki byłeś. Bo znam wiele osób, które pod wpływem studiów i zdobycia tytułu naukowego mają takie wysokie mniemanie swojego JA, że brak słów. I w życiu już spotkałem tyle osób po studiach w różnych sytuacjach, iż doszedłem do wniosku, że z ludźmi bez studiów idzie się łatwiej dogadać, powiedzieć swoje zdanie i one też to przyjmują do wiadomości. A nie klapki na oczy i linią prostą nie zważając na nic(czy jak to się mówi :D)

EDIT:
    Nie zauważyłem bardzo inteligentnego postu
    Miło się przedstawiłeś :), Twój rozum najprawdopodobniej też tylko mniej więcej 1/3 pracuje.

12. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widzę że od razu banda polaczków podnosi krzyk. Cham ojeju cham!!

Dobrze zrobił, chamstwo trzeba tępić chamstwem.

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie no to jest najlepsze, że nikt z Was nie wie jaki jestem. Ale większość osób po jednym incydencie twierdzi:
    1. Jestem globalnym chamem
    2. Chamem dla kobiet (olercia jakim cudem mam tak dużo koleżanek i dziewczynę? Nieźle chamy mają chyba powodzenie :D)
    3. Nie umie zintegrować się w społeczeństwo
    4. Jeszcze coś? :)

A jestem pewny, że jakby byli na moim miejscu to też mogli by nie wytrzymać.

Rozumie, że dziecku można X razy tłumaczyć by czegoś nie robiło, za którymś razem dostanie klapsa (nie jestem za bezstresowym wychowaniem, a później w szkołach dzieci wchodzą nauczycielom oraz innym dzieciom na głowy i nie mówcie, że tak nie jest. A mały klaps nikogo nie zabił). Ale dorosłemu człowiekowi (chyba) o zdrowych zmysłach (jest jeszcze aktywna zawodowo, jak się nie mylę)??

14. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Tak czy siak życzę wszystkim wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ! oraz wszystkiego najlepszego również dla wszystkich !
    P.S. Pozdrówcie Swoje Mamy ode mnie bo jutro ich święto :)

15. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Oj, oj... Odezwali się kulturalnie profesorzy dwa razy habilitowani... :) Mi też by nerwy puściły jakby jakiś szczur zaczął mi obok nogawki szczekać a właścicielka nic... Nie zgrywajcie takich wychowanych maczo.

16. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie no na pewno ładnie by podeszli do Pani i powiedzieli:
    Z wielką satysfakcją oraz uprzejmością chciałbym poinformować panią już kolejny raz z rzędu jakby pani mogła swego wielkiego potężnego ogara trzymać na smyczy było by to bardzo łaskawe z pani strony, ale jeżeli nie to też nic się nie stanie proszę pani. Będę mojego psa nosił w powietrzu i te żywe 46 kg nosił jak ujrzę od pani umięśnionego szczura.
    :p
    PS. Wątpię by taki szczur był dobry. Raczej wolę dalej dawać mu karmę z Royal'a.

17. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mam 25 lat i raczej tez bym babe zjechal rowno, te stare skarpeciary potrafia tylko zwracac uwage na siebie i "jakie to one pokrzywdzone nie sa" czy "boze, jaka to ja zmeczona nie jestem"

mialem taka sytuacje

Jade tramwajem z pracy - zje**ny po robocie jak kon po westernie a jeszcze musialem konczyc klasc plytki w kiblu.
    Wsiadl dziadek - polowa trasy przede mna ale mimo tego rozejrzalem sie w okol siebie sprawdzajac czy jest jakies wolne miejsce, i stwierdzajac brak z usmiechem na ustach ustapilem starszemu panu. Stwierdzil ze nie, dziekuje ze ona na dwa przystanki i ze wiecej problemu sprawi mu wstanie niz usiadniecie :D rozesmielismy sie i z powrotem usiadlem. na tym samym przystanku gdzie on wysiadal widze jak jakas stara klempa biegnie (DOSLOWNIE: BIEGLA) no chyba z 40-50 metrow, przebiegajac na czerwonym swietle przyprawiajac kierowce zoltego seicento o hamowanie z piskiem. baba olewka i wsiadla do mojego wagonu.
    ledwo wsiadla, rozglada sie i podchodzi do mnie. nie ustapilem.
    gdy stwierdzila na glos, ze mlodziez taka niewychowana, ze starszej kobiecie nie chce ustapic, zignorowalem to. gdy stwierdzila, ze ona jest zmeczona zyciem, ze ja nogi bola (MOGLA SZYBCIEJ BIEC, NIEPRAWDAZ?) tez to zignorowalem. ale widzac, ze wiele nie wskora u mnie, podeszla do chlopaka ktory siedzial mniej wiecej 3-4 siedzenia przede mna. Baba na niego centralnie z morda zeby jej ustapil bo jest znaczek naklejony na szybe ze to miejsce dla osoby starszej. chlopak mial moze z 20-25 lat, wzial kule (mial buta korekcyjnego, nie bylo widac bo siedzial po lewej stronie), spojrzal na nia, swtal i ustapil. baba nawet nie mruknela tylko usiadla.
    podszedlem do typa i poprosilem go zeby zajal moje miejsce. usmiechnal sie, podziekowal i usiadl. a babe zapytalem sie czy nie jest jej wstyd tak sie zachowywac widzac ze kilka minut wczesniej wybiegala ze spozywczaka i leciala na zlamanie karku. jak mi odpowiedziala zebym "nie pyskuj mi tu szczeniaku, moglabym byc twoja matka" to jej odpowiedzialem ze "jakbym mial taka matke to bym do domu starcow oddal, bo wtydzilbym sie z nia pokazac publicznie"
    wierzcie mi albo nie ale ludzie w tramwaju zaczeli mi bic brawo.
    ciezko bylo mi sie opanowac, juz naprawde chcialem pocisnac jej "wiazanke" ale wstrzymalem sie i jednak opanowalem, ze 3-4 lata temu by takie flugi polecialy z mojej strony ze baba by zaczela rowerem jezdzic.

ja sie nie dziwie zachowaniu Tomsi bo wiem ze te stare baby potrafia zalezc za skore i ciezko czasem jest sie opanowac.

P.S widze ze BemBen jest takim czytelnikiem postow ze rozdaje "dziekuje" tylko za przypomnienie o tym, kiedy jest dzien matki, bo kalendarz w domu to juz przezytek... ;/

coraz wieksze chamstwo tworzy sie na forum, pisze sie ze jest sie dzieciakiem, chamem i szczylem nie majac jednoczesnie poparcia wlasnych slow, wydaje sie jakby niektorzy urodzili sie wczoraj i nie mieili kontaktow ze starymi klempami albo problemow zycia codziennego...

pozdrawiam wszystkich

Moja sprawa co mam w domu czego nie mam i także moja za co daje podziękowania a za co nie // bembenos

18. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chamstwa chamstwem nie wytepisz, jedynie je rozsiewasz.

19. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    Tomsi, ja myślę, że jesteś zwykłą ci.pką.
    mocną w gębie. tylko tyle.
    zaszczekaj hwdp, i leć na osiedlową pizzerię, przylansować się psem. lub dziewczyną.

20. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
  21. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    f1older ojjj wybacz szczylu (o ile dzięki twemu poziomu inteligencji wiesz, co to oznacza) nie interesuje mnie twoja autobiografia i tym bardziej co robisz we czasie wolnym :). Mógłbym Cię też zjechać, ale brak mi słów na takich frajerów twojego pokroju co za monitora potrafią napisać jesteś ci*a, ch*j itd. :). Dla takich jak Ty nasza-klasa, fotka, facebook został stworzony pokażcie jacy to jesteście odważni :)

z0nk31 kolejny stereotyp starszych masz zawsze przepuszczać, starszy ma zawsze racje, w pracy starszy może jeba* młodszego pracownika, ale jak młodszy ma rację i mówi to starszemu to wielkie oburzenie.
    Też nie raz była sytuacja w kościele że jak był tłok to zawsze co niedzielę starsza pani przychodziła tak podczas mszy (10-20min..) i siadała do tych ławek które na prawdę były już pełne. I ludzie w nich siedzieli tak ściśnięci, że musiał ktoś wyjść..

PS. Coś mi się zdaje że połowa osób tutaj (jak to zawsze bywa) nie czyta wszystkich komentarzy. I ucieka im fakt iż: nie ja pierwszy zacząłem z debilnymi hasłami, nie było to pierwsze spotkanie z tą babą. I jeżeli nadal bylibyście kulturalni wobec jej to moim osobisty zdaniem jesteście za spokojni albo po prostu macie coś z głową. Mój pies jest członkiem rodziny i nie pozwolę na to by jakikolwiek szczur biegał obok mojego chcąc go ugryźć. Jakbym spuścił mojego ze smyczy (dał komendę na atak - już bez zabawy) to co?! Znów by była moja wina chociaż oba psy były bez smyczy.

Dla mnie pies bez smyczy to pies bezpański, puść sobie psa w lesie bez smyczy to leśniczy go może zastrzelić. I gdzie pójdziesz do pupy.

Zresztą przyjmijmy taką sytuację, iż zamiast psa było by to dziecko. Nie wierzę, że jako rodzic kulturalnie zwrócilibyście jej kolejną uwagę by miała psa na smyczy, bo wasze dziecko się boi, a pies lata obok niego szczeka itp. Jeżeli tak to na prawdę macie coś z głową.

PS. Tym razem określenie szczura - użyłem do wszystkich psów małych itp.
    Dla mnie pies to pies. A nie podróba kota wyglądającego jak pies. Ale wiadomo kto, co woli i jakie ma możliwości na udomowienie psa.

Wczytywanie...

Poleć forum