1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pszport FIFA 12 i punkty M$ , jak kupic ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grobla95, Listopad 21, 2011.

1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chciałbym kupic internetowy paszport FIFA, z tego co wiem ,jest to jednorazowy zakup. Paszport kosztuje 800 pkt. Chce kupi te 800 pkt na tego typu aukcji ( 800 MSP USA + W 1 MINUTĘ + AUTOMAT + 24/7 (1945488232) - Aukcje internetowe Allegro ) ale czy to mi coś da ? Bo tam podobno punkty otrzymuje sie na jakimś innym koncie a nie na swoim. A paszport musze kupic ze swojego i w ogole nie wiem czy to wszytsko zadziała... Prosze o jakieś info.:(

Wczytywanie...

Poleć forum