1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pudełka do gier Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gears6542, Listopad 13, 2010.

1. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Witam. Może mi ktoś polecić gdzie mogę kupić tak owe pudełka? Na allegro nic nie znalazłem i zależy mi na tym aby niczym nie różniły się od tych prawdziwych z gier :) Chodzi mi o samo pudełko, bez okładki, instrukcji itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    idz do mediamarkt ale nie dostaniesz pudelek w kolorze zielonym tylko albo czarne albo szare ewentualnie idz do jakiegos goscia od nagrywania wesel i komuni oni maja tego od groma :D

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  5. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Dzięki :)

Jeszcze jedno pytanie. Wiecie może czy w jakimś sklepie np. Media Markt to dostane? Na allegro to kosztuje 1,50zł a przesyłka 15 zł :)

Nie pisz postów pod sobą! Używaj opcji edytuj! / bemben12

6. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum