Pudzian sie bije

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Odpalcie polsat. Za chwile walka
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niezły byk ;D
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
No i po walce ..............
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
No i baty Pudzian heh
 

grinderxxx

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobrze Raz sie wygrywa raz sie przegrywa trzeba poznac wszystkie aspekty tego sportu
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pudzian słabo walczył, nie umiał wykorzystać przewagi w pierwszej rundzie. Ale Khalidov ładnie :)
 

Lotek PL

Świeżak
Świeżak
jest może gdzieś powtórka tej walki pudziana?
 

AdrianO753

Użytkownik
Użytkownik
Jutro na yt pewnie będą. ;)
Pudzian ma za słabą jeszcze kondycję, ale Khalidov jest zaje... :)
 

cloppo

Świeżak
Świeżak
Pudzian nie pokazał najlepszej formy



________________________
Professional replace, fix and flashing Xbox 360 drive service. All models (All phat and Slim 9504 at the moment) in Reading, UK
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik

warone

Banned
Użytkownik
Pudzian jeszcze się uczy wydaje mi się ze za mocnych rywali mu dają jak by nie było mogli by mu dać kogoś równego sobie bardziej, nie sięgać po większych przeciwników tylko by naciągnąć publikę na oglądalność .
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
No Pudzian dał ciała i widać, że dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jeszcze kilka tygodni temu podniecał się, że kondycję tak świetnie poprawił, że 2 rundy po 5 min z palcem w d*pie wytrzymuje.........:confused: Znowu w połowie rundy zaczął odpływać - choć trzeba przyznać, że teraz było nieco lepiej niż wczesniej. Technikę też widać poprawił. Miał szansę to wygrać, Thompson kompletnie nie potrafi się bronić, gdyby nie zadyszka to Pudzian wygrałby to bez większego problemu.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
**** a nie Pudzian, Khalidov zaje.iście walczył przynajmniej, jego kopniaki śniły mi się po nocach :D żarcik. Nie no, ale Pudzian się nie postarał, pamiętna akcja gdy miał Thompsona w narożniku i okładał go pięściami bez żadnej gardy, to myślę że wtedy mógł skubany coś zrobić, przyłożyć się raz a dobrze do strzału na głowę, czy coś z nogami popróbować, Najmana tak kopał low kickami a dalej już o nich zapomniał : / No i druga runda <lol2> obydwaj ledwo żywi, ale jak widać Pudzian bardziej, jak Thompson wyskoczył z low kickiem to ten prawie się wywrócił po wytrąceniu z równowagi, Thompson znalazł resztki siły i jeps... po walce. Ale Khalidov pokazał klasę i zapomniałem o fo pa Pudzianowskiego,
 

Matti1231

Użytkownik
Użytkownik
Widać , że Pudzian to człowiek bez płuc w drugiej rundzie był już roślinka, jeżeli się żre tyle sterydów to i później organizm nie ma takiej wydolności.....

Mahmed poezja ...
 

Do góry Bottom