Pudzian vs. Tim Sylvia czyli ciężka artyleria na ringu

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo już niedługo Mariusz Pudzianowski stanie do walki z Timem Sylvią byłym dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej UFC.

Po ostatniej gali KSU wiemy czego możemy spodziewać się po Polaku. W dwa tygodnie raczej nic nie zmieni w swoim organizmie i technice.

Jak myślicie kto wypadnie lepiej, kto komu pokarze klasę KTO WYGRA????

Pozdrawiam Rurek :shisha
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy, ja bardziej stawiam na doświadczenie więc pewnie Sylvia wygra.
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
za mało czasu na wyrobienie kondycji ma Pudzian jakby ze 3 miech mial to moze by to cos dało, a tak jezeli go nie zniszczy w pierwszych 60s to przegra
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Sylvia rozniesie Pudziana. jest ciezszy i wyzszy, ma lepsza technike, duze doswiadczenie i kondycje...
 

Tomek2010

Użytkownik
Użytkownik
Nie przechwalając się ale z siłą i masą Pudziana to bym rozwalił tego japońca powoli 1,2,3 cios i zakończył walkę a nie rzucił się jak świnia i gówno zrobił.

P.S. nie pisze się "hali KSU" tylko "gali KSW"
tak na przyszłość żebyś pamiętał;)
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Nie przechwalając się ale z siłą i masą Pudziana to bym rozwalił tego japońca powoli 1,2,3 cios i zakończył walkę a nie rzucił się jak świnia i gówno zrobił.

P.S. nie pisze się "hali KSU" tylko "gali KSW"
tak na przyszłość żebyś pamiętał;)
Wiem literka mi się źle wbiła. Zerknij na klawiaturę,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, tak leżą obok :)
 

IloveTattoo

Banned
Timem Sylvią i po pudzianie , góra mięśni potrzebuje niezłego zapotrzebowania w tlen jak widzieliśmy na walce po 3 min pudzian dychał jak lokomotywa . Timem jest bardziej doświadczonym zawodnikiem a pudzian powinien wracać do noszenia ciężarów...Bo w mma nie ma miejsca na niego ;p po walce z Japońcem to widać techniki nie za wiele wali na pałę i chciał tak jak ostatnio zakończyć a tu zonk się przeliczył ... nie wspominając o wytrzymałości...

Btw.
Pamiętajmy że Japończyk był wybrany przez pudziana.,,a mimo to po 10 padł dopiero i ukłon w jego stronę że porwał się na taką górę mięsa.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Pudzian dostanie po glowie bo nie ma techniki a Sylvia ja ma i umie wykorzystac :)
 

Marcin88o

Użytkownik
Użytkownik
Może jakoś starczyło mu kondycji na Kawaguchi'ego, chociaż pod koniec pierwszej rundy było już widać jak się zmęczył, ale Sylvia to już troszkę inna klasa zawodnika i myślę, że samo jego doświadczenie starczy na Pudziana, który pewnie przez pierwszą minutę szybko zaatakuje, żeby potem nie mieć już siły na walkę, lecz w wywiadzie mówił, że na Sylvi'e ma opracowaną całkiem inną taktykę, zobaczymy, chociaż kubeł zimnej wody przydałby się Pudzianowi, żeby zrozumiał, że najpierw trzeba potrenować trochę dłużej, niż kilka miesięcy, żeby brać się poważnie za prawdziwe MMA. Chyba, że chodzi tu tylko o pieniądze...
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Sylvia tak dla Pudziana spuści wp***dol że strongman wróci z z płaczem i marnymi wymówkami
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Heh, a jeszcze przez Kawaguchi'm mowili ludzie ze Pudzian da rade sobie z Silvia :).
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Każdy tak mówił bo myśleli że jak zniszczył najmana pudzian to maszyna a tu proszę w walce z Kawaguchim wyszły wszystkie jego wady, i nie jest już tak kolorowo ja stawiam że to teraz Pudzian będzie czuł sie jak Najman
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście Tim ma dużo większe szanse ale nie przekreślajmy naszego rodaka, zobaczymy jak to będzie . Mam nadzieje że po walce Pudzian dostrzeże jak wygląda prawdziwa walka z prawdziwym przeciwnikiem i zobaczymy co postanowi dalej . Trzymam kciuki aby to była dobra walka, chyba wszyscy tego chcemy :)
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy polsat puści tą walkę
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Podoba mi się zmiana gadki Pudziana hehe. Jeszcze przed KSW 13 ostro zachwalał się, że w sportach walki nie jest żółtodziobem i spokojnie rozwali Sylvie. Po walce z Japończykiem zaczął stękać, że jest jeszcze totalnym żółtodziobem i zobaczy jak tam będzie z Sylvią:p Tak czy siak będę mu kibicować. Ma siłę, technikę powoli zacznie wyrabiać, podobnie kondychę i jakoś da radę. Sylvia to taki trochę troll, duży i wolny. Jak na 31 stoczonych walk jego technika wcale nie powala. Przewagę ma głównie w kondycji. Jeśli Pudzian faktycznie będzie walić oszczędnie i z głową to może wygrać.
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Jak się tylko dowiedziałem że następnym przeciwnikiem będzie Tim Sylvia plus obejrzana piątkowa gala wiem że Pudzian nie ma z nim szans on jest dobry żeby od razu przewrócić przeciwnika i go okładać po łbie bo ja żadnej techniki w nim po ostatniej walce nie widziałem na koniec nie miał siły nawet pucharu trzymać i ledwo dyszał
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
No jak tam panowie podobała się walka?:DD Szkoda chłopa hehe. Nie byłoby problemu gdyby przegrał poprzez założenie jakiejś dźwigni czy na punkty. Ale niestety nasz rodak pokazał to co mu wychodzi najlepiej - pływanie po klatce;] W drugiej rundzie siły mu odeszły całkowicie. Ciekaw jestem ile będzie trwała jego kariera mma. Pudzian przynajmniej pokazał jedną ważną rzecz - nie wystarczy być bykiem i wyciskać na klatę setki kg by uważać się za wielkiego napier***acza. Dziwi mnie trochę Pudzian, bo przed walką z Najmanem często powtarzał jak on to od kilkunastu lat trenuje karate i potrafi się bić:DD Czy ktos widział chociaż raz żeby Pudzian walnął z karata?:rolleyes:

edit. dla zainteresowanych link: http://www.youtube.com/watch?v=ZcTI_LRUynY
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Oglądałem walkę na żywo. Najbardziej smieszą mnie teraz ci co przed walką szczekali na amerykanina. Pudzian jak dla mnie totalna kompromitacja. Niech lepiej nadal pajacuje w tv bo mma to nie dla niego.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
ale pudzian urwał :D
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
dostał i tyle :p nie dla niego tacy zawodnicy ;]
 

Do góry Bottom