1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pukanie w napędzie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez denis3998822, Grudzień 14, 2012.

1. denis3998822

denis3998822 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć od niedawna zaczeło mi coś pukać w napędzie np. wkładam płytkę z grą i odczytuje płyte i wtedy napęd się rozpędza i zaczyna tak tyrkotać później jak schodzi z obrotów i cichutko chodzi już nic nie tyrkota możecie mi powiedzieć czym to spowodowane ?? nigdy mi sie tak niedziało xbox slim jakiś prawie rok ma

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Może brudny jakis se dostal jak juz rok ma to pewnie cos tam sie kurzu dostalo i stuka

1 osoba to lubi.
  4. denis3998822

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a możesz mi powiedzieć jak to wyczyścić bo w rozkręcaniu xboxa jestem troche słaby nigdy takiego czegoś nie robiłem ;/

5. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No chyba by bylo najlepiej rozkrecic. Nie wiem nie posaidam slimki ale mi sie zdaje ze tam tez sa Torx tu masz jak go rozkrecic New Xbox 360 S 250GB - How To Tear Down System - YouTube i rokrec naped tylko tak zeby cos tam nie wypadlo :p ale raczje nic nie wyleci i przeczysc go tylko uwazaj na laser.

1 osoba to lubi.
  6. denis3998822

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm troche bym się bał takie coś robić żeby go jeszcze bardziej nie popsuć ;/ a jak go rozkrece to bede mial po gwarancji i czy z tym pukaniem dalej moge grac czy nie ?? bo tam zawsze tylko chwile puka dopoki gra sie nie wlaczy

7. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie wiem chyba to nie zaszkodzi ale nie jestem pewien.Spradz czy po graniu plyty nie porysowalu

1 osoba to lubi.
  8. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    płyt raczej mi nie rysuje może tam jedna 2 małę ryski i to może z mojej winy a konkretnie jak wyglada ten laser w razie jak będę go rozkręcał ??

9. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    [​IMG] tak wyglada laser najlepiej by bylo przeczyscic naped sprezonym powietrzem tylko wtedt laser zakryj albo uwazaj na niego mozesz np go zakryc patyczkiem do uszy zakrywajac ten blyszaczacy element wygladajacy jak krysztalek albo co komu tam to przypomina.

10. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Nie rozkrecaj konsoli!!! bo stracisz gwarancje... chyba ze ci na tym nie zalezy zerwiesz plomby i bedzie po ptokach... zostaw to w spokoju masz jeszcze gwarancje wiec jak sie zepsuje to oddasz go na gwarancje.. jesli gwarancja wygasnie wtedy mozesz rozkrecac xboxa do woli... to normalne ze naped trykota na poczatku jezeli wlozysz plyte mam tak od nowosci od 3 lat i sie nic nie zepsulo..

11. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No albo jak pisze tu kolega powyzej jesli ci to nie przreszkadza to zostaw to w spokoju :p

Wczytywanie...

Poleć forum