Punkty G a RGH.

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Witam. Mianowicie mam problem. Mam Xbox 360 Slim 250G. Nie tak dawno przerobilem ja, i teraz posiada RGH (czyli nie moge wylazic w XBL). Przed rgh mialem ok 9k. punktow G. A teraz 11k z hakiem. A pytanie brzmi. Jak mam zaktualizowac punkty G. Tzn. zeby na oficjalnej stronie xbox na moim profilu pokazywala sie aktualna ilosc punktow G. ?

Z gory dzieki!
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
Musiałbyś podłączyć się do XBL, co skutkuje natychmiastowym banem, więc raczej nie zaktualizujesz tych punktów. Jeżeli, jestem w błędzie niech mnie ktoś poprawi, bo do końca się na tym nie znam.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Tak myslalem sobie, czy moge po prostu komus zrzucic profil, ta osoba sie podlaczy przez moj profil do live i zaktualizuje?
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu, więc podbijam. Czy może od czasu zadania pytania coś się z tym zmieniło i mogę jakimś "okrężnym" sposobem zaktualizować punkty G na moim koncie na oficjalnej stronie? :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tylko przenosząc profil na konsolę bez RGH i łącząc się z XBL.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Dzięki!
Jeszcze jedno pytanie. Czy przy rgh moge po prostu skopiować profil czy tylko przenieść ?


Tapnięte dłutem do kamienia
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przenieś go na pendrive, podepnij do PC i skopiuj, podłącz pod konsole i przenieś na dysk, podepnij pena do Pc i wrzuć profil z takim penem możesz już śmigać do kogoś z nieprzerobiona konsolą :)
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
No i super :)
Bo nie chciałbym w wypadku (kto wie, może mi pendrive padnie albo jeszcze kij wie co) stracić profilu. Dzięki, można zamykać :)
 

Do góry Bottom