1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty GS XboX Live - kłopot

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bld, Maj 3, 2014.

1. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Witam

Mam pewien problem z punktami , a więc wczoraj grałem w Diablo 3 odblokowałem kilka GS .... problem polega tym że na głównej stronie punktów mam 12638 a na konsoli po grze mam 12718

gdzie jest błąd ??? Czy moja konsola nie wysłała danych na mój profil www czy jest bug na stronie XBL ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miewałem kilkukrotnie takie sytuacje.Za którymś następnym połączeniem z XBL wszystko wracało do normy.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    A możesz napisać po jakim czasie ?? Ogólnie to mam takie coś 1 raz że nie zlicza na bieżąco.

Najlepsze jest to że w moim gametagu na forum mam 12593 :)

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Też tak miałem. Normalka.
    Połącz się kilka razy z XBL i powinno zaskoczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum