1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty GS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Glothus, Kwiecień 3, 2010.

1. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dość długo grałem offline na Xboxie i nazbierałem troche punktów GS za granie a wczoraj dołączyłem do Xbox Live i widze ze punkty zostały tylko na starym profilu bez xb live i tu pytanie czy mozna jakos te punkty wrzucic na konto z xbox livem czy nie? Bo teraz musze grac we wszystko od nowa, nie byloby problemu ale wszyscy widza gdy jestem online ze mam np. 100 punktów tylko a chciałbym sie pochwalic. Wiec czy jest mozliweosc jakos to przeniesc albo cos?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piachu007

Piachu007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Zaloguj sie na ten profil i zamiast utworzyc konto XBL to nacisnij Dołącz do XBL

4. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Wchodze w Profil i klikam Dołącz do Usługi XBL i tam mam to samo co wczoraj przy tworzeniu profilu tzn wypełnianie tych informacji i tam znowu mi sie stworzy osobny profil

5. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Wie ktoś o tym coś więcej?

6. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    nie da rady przeniesc pkt na inny profilm. Musial bys grac na tym innym tagu

7. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ok, a czy mozna zrobic tak:
    Mam swoj profil na ktorym gralem offline i czy mozna dojsc nim jakos do XBL? czy musze tworzyc zupelnie nowy profil?

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Innego sposobu nie ma jak chcesz zachować punkty to tylko przez dołącz do xbl, może taka nazwa profilu już jest zajęta i dlatego tworzy Ci nowy :)

Wczytywanie...

Poleć forum