1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty karne w piątej odsłonie GTA?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    We współczesnych grach coraz większy nacisk kładzie się na rozwój bohaterów. Podobny los spotkał również sagę GTA, gdzie kierowana przez gracza postać zmieniała swój wygląd, uczestniczyła w czysto rozrywkowych mini grach, ogólnie odzwierciedlała codzienne czynności. Wszystko wskazuje na to, że w nowym Grand Theft Auto twórcy pójdą jeszcze dalej.

Częstym sposobem badania rynku przez deweloperów są ankiety rozsyłane na skrzynki e-mail. By je otrzymać, wystarczy zapisać się na specjalny newsletter bądź po prostu być związanym z branżą. Do czego zmierzam? Otóż wczoraj wieczorem część osób otrzymała ankietę przygotowywaną na specjalne zlecenie studia Rockstar. Jej temat dotyczył punktów karmy w nowej odsłonie gangsterskiej serii. Respondenci za pomocą pięciu odpowiedzi mogli zdecydować, czy pomysł wpłynie pozytywnie na grę, czy raczej uczyni ją gorszą. W większości przypadków rozwiązanie znacząco urozmaiciło rozgrywkę i zaowocowało kilkoma różnymi zakończeniami (vide KOTOR bądź Fable). Czyżby kontrowersyjny deweloper również planował wprowadzenie miernika dobrych bądź złych uczynków? Pytanie spokojnie można zaliczyć do retorycznych. W leciwym GTA 2 pomysł sprawdzał się wyśmienicie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by reaktywować go zza grobu.

Nie jest to pierwsza informacja, która oscyluje wokół wyczekiwanego tytułu. Niecały miesiąc temu po sieci krążyły plotki o rzekomej prezentacji gry w wąskim gronie zagranicznych redaktorów. Do dzisiaj nie potwierdzono ani nie obalono tych rewelacji, ale raczej śmiało można włożyć je między bajki. W końcu któryś z widzów nie wytrzymałby napięcia i ogłosił powrót kultowego dzieła. Tym razem wygląda jednak na to, że Rockstar wyraźnie daje do zrozumienia, co szykuje w swoim szkockim studio. Drugi epizod GTA 4? Nah, tylko żartowałem.

Punkty karmy w pištej odsłonie GTA? | Wiadomoœć 2009-05-05 12:50:42 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. nmr88

nmr88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może nie chodzi o GTA V tylko o drugi dodatek który ma wyjść za jakiś czas do GTA IV tylko na X360.

4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A co to sa te punkty karmy?

5. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Karma? W GTA? Czyli jak kogoś zabijemy, to rozjedzie na samochód czy coś? :D Nie mam pojęcia jakbym zagłosował w takiej ankiecie. ;p

edit:

Może chodzi o jakąś: karma dla psów czy coś takiego. :D

6. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do systemu karmy w grach z serii GTA, jestem jak najbardziej temu przeciwny. Zrobi się za bardzo jak (action-)rpg, czy simsy (patrz -> San Andreas - najbardziej rozbawiło mnie tam chodzenie na siłownie). W GTA3 i Vice City nie było żadnych pierdół jak statystyki wpływające na bohatera, czy karma, a jakoś gry były świetne.

7. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co do siłowni, to mi się podobało i brakuje mi jej w gta IV ale niech sobie darują ta karmę jak zrobią z GTA pieprzone RPG to chyba zwątpię hmm

8. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co do karmy zobaczcie sobie serial Na imie mam EARL :)

9. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    w temacie tego artykułu napisano Punkty karne w piątej odsłonie GTA?

hehe, myślałem że punkty karne za nieprzepisową jazdę samochodem :p

10. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Kurcze chcą z GTA V zrobić Fable 2.Tylko trochę to głupie.Zabijamy karma w dół.Chyba ,że chodzi o zabijanie w słusznej sprawie wtedy + a jakaś zemsta czy walczenie po złej stronie -.Ma ten system swoje plusy i minusy ale ja bym się wstrzymał z tą decyzją.

11. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Karma wcale nie musi oznaczać RPG :> Karma średnią oceną decyzji jakie wykonałeś w grze, czy jesteś po ciemnej stronie mocy czy nie, nie wpływa to nic na rozgrywkę tylko decyduje jak historia się potoczy :p dzięki temu można rozgałęzić linie fabuły.

12. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    a ja chce SAN ANDREAS 2 :) w nowej oprawie byylo by miodzio... :)

13. Sonic45

Sonic45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myślę... Może by dali wybór dla gracza? ;) Można by było włączyć system karmy w opcjach... Ale wtedy co z wątkiem głównym??? Hmmm...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum