1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty M$ z Allegro nie silver. I Live Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ooxBARTUSxoo, Styczeń 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Witam. Mam takie pytanko. Jak tam wyglada z tymi punktami m$ na allegro ale z tymi zdrapkami nie kontami silver.? Co wysyla sie pieniadze a oni przysylaja kod na punkty. Czy to jest legalne.? bo co jak co ale z allegro o wiele taniej wychodzi. Chodzi mi o np takie cos : 4200 XBOX LIVE POINTS PUNKTY EUROPA - AUTOMAT 24H (1400165318) - Aukcje internetowe Allegro . I drugie pytanie :) Jak wyglada tez z tymi zdrapkami-kodami na golda. Bo poprzez xboxa trzbe placic cos ok 220 za 12 miesiecy a na allegro jest za 150 . chodzi o to : XBOX LIVE GOLD 12 MIESIĘCY PL/EU/USAI AUTOMAT 24/7 (1402243580) - Aukcje internetowe Allegro . Z gory dzieki za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Podłącze się do pytania bo tez planuje taki zakup a z cenę w empikach jest duza różnica co do tych z allegro

4. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ms punkty : dostajesz konto Live z ktorego sciagasz gre czy co tam chcesz za te M$ punkty i masz na twardym dysku.

Co do live, ze zdrapkami to masz tak ze kupuejsz zdrapke, wchodzisz w preferencje - wymien kod i tam wpisujesz kod. A jak kupujesz normalnie to nie wiem jak to jest ;x.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    jak się kupuje w sklepie to jest pudełko w którym tez jest zdrapka i się wpisuje kod ale czy jest stok kto przetestował jedno i drugie i mógł by powiedzieć czy żadnych z tym kłopotów nie miał ?

6. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sorry ze się podczepiam pod temat ale mam jedno pytanie a nie chce tworzyć nowego tematu a bo na tych aukcjach z m$ punktami pisze ze musze je wydac w 24h czy komus sie dlaczego

7. MaverickPL

MaverickPL Guest

Jesli kupujesz normalna zdrapke na punkty albo golda to nie ma problemu. Sa to normalne punkty ktorymi doladowywujesz swoje konto.
    Tylko wynalazki typu konta z punktami MS za "pol ceny" to zwykle zlodziejstwo i kombinacje.

Bo punkty pochodza z roznych nie do konca legalnych zrodel, jak chociazby z kradzionych kart kredytowych... wiec MS praktycznie odrazu kasuje takie konta albo punkty ktore na nich sie znajduja.
    W dodatku jak by sie ktos dobrze postaral to mozna oberwac za paserstwo przy okazji.

8. ooxBARTUSxoo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    A dlaczego sa o tyle tansze.? Bo to place i dostaje kod z tej zdrapki tak.? Bo z tymi kontami silver nawet nie chce miec nic doczynienia ;)

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwsze sprzedawca ma nizsza marze, a po drugie to sa kody z UK, a tam wychodza taniej.
    Na polskim XBL nie dzialaja kody na Gold na 48h

10. MaverickPL

MaverickPL Guest

Te orginalne zdrapki sa tansze, bo wszystkei tego typu zdrapki (np abonamenty do gier itp...) sa tansze. W tym przypadku MS sprzedaje po prostu hurtowo, taniej takie zdrapki resellerom ktorzy zajmuja sie juz pozniejsza dystrybucja. MS dostaje swoje $, a spada im z glowy koniecznosc sprzedaawnia tego, zajmowania sie tym itp...
    Natomiast konta z punktami sprzedawane 3x taniej niz zdrapki na allegro i innych serwisach aukcyjnych to zwykle punkty zdobyte w nie do konca legalny sposob.

11. Bruno

Bruno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli zdrapki kupione na Allegro, jako działające na XBL Polskim nie do końca muszą na nim działać? Dobrze rozumiem?

12. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Boże co wy chłopaka straszycie... Większość mówi tu o kontach silver na których znajdują się punkty - i tak zazwyczaj takie konta pochodzą z nie do końca legalnego źródła, ale jeżeli kupuje się samą zdrapkę na kod MSP to powiedzcie mi - jak coś takiego może pochodzić z nielegalnego źródła ? oO. Możesz śmiało brać te punkty MSP nic ci za to nie grozi. Co do 24h to po prostu jakby 'gwarancja' tego że ta zdrapka będzie działała, po 24h będzie dalej działać ale zdrapki z MSP mają daty ważności dlatego pisze żeby wykorzystać je w 24h :]

13. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam jeszcze jedno pytanie czy jak zakupie te punkty kupie za nie np rdr i sciągne na swoją konsole bede mógł pózniej przenieść licencje na inną konsole i sciągnąć na nia to rdr i czy jest to legalne - nie dostane bana

14. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem 2 razy takie punkty i jestem zadowolony Zassałem sobie gry i wszystko ładnie działa Ja polecam Nie interesuje mnie z kąd te punkty pochodzą Dobrze że są

15. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupuję konto na allegro, nie gdzieś pod mostem i nie wnikam z jakiego źródła one są. Jak przyjdzie do mnie Policja, to odeślę ich do handlarza tymi punktami. Teoretycznie pod paserstwo można podczepić każdą kupioną oryginalną grę od kogoś, nie będącego sklepem, bo przecież mógł ją ukraść!! Więc przestańcie ludzie chrzanić głupoty.

16. harvester24

harvester24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Babcia to ty piszesz bzdury! Jesli kupujesz towar po znacznie zaniżonej cenie to jak zapuka policja to właśnie możesz być oskarzony o paserstwo.

17. BaGRoS

BaGRoS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, paserstwo czy nie. Przecież nie każdy wie po ile ludziska hurtowo kupują duże ilości punktów i mogą je sprzedawać po dowolnej cenie.
    Pytanie jest inne, dlaczego to są konta silver a nie gold? Czy można doładować punkty do silver przez M$?

18. ooxBARTUSxoo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Dobra okej wszystko wiem juz :) lepiej doplacic ale miec legalnie te zdrapki z allegro niz te konta silver. Szczegolnie ze nie mozna nic kupic do avatara ;D . A i gry moim zdaniem lepiej kupic normalnie chociazby uzywke. moze troche drozej wyjdzie ale z dyskiem nie wiadomo co sie stanie i wgl. ma sie ta plyte i do tego instrukcjie ;D i fajnie tak sobie kolekcjonowac gry ;d te zielone pudeleczka fajnie wygladaja ;DD

19. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    W takim razie zamykam :).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.