1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty microsoft - jak to wygląda?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxbrowarekxxx, Maj 15, 2011.

1. xxxbrowarekxxx

xxxbrowarekxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam od 2 tygodni xboxa slimka dysk 250gb, oczywiście nie przerobiony. Mam zamiar kupić sobie takie
    punkty microsoft z allegro. Jak to wyglądą,że kupuje te punkty, dostaje login oraz hasło,następnie łączę xboxa z internetem, wybieram jaką grę chcę pobierać i wystarczy czekać aż się pobierze czy jest to bardziej skomplikowane?
    Mam neostrade,która mogę podlaczyć do innego komputerka to do xboxa też będzie można podłaczyć bez problemów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Logujesz się na to konto, kupujesz i pobierasz :)

4. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I można takie konto kupić spokojnie do 60 zł. Jak teraz nie ma to poczekaj chwile jutro na pewno będą. Co najlepsze, ci sami sprzedawcy sprzedaję identyczne konta po różnych cenach i wszystkie mają zbyt. Więcej jak 60 zł takie konto nie jest warte

Wczytywanie...

Poleć forum