1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Punkty Microsoft na Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HidePL, Luty 9, 2010.

1. HidePL

HidePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj po raz pierwszy zalogowałem się na Live.Mam konto ustawione na UK i kupiłem sobie właśnie troche punktów i jestem w trakcie ich wymieniania.
    Mam takie drobne pytanie.
    Podczas wymiany jestem proszony o podanie jakiś danych kontaktowych typu telefon adres kontaktowy miasto kod.Czy moge tu wpisać dowolnie co czy może dane zgadzające się np dla Wielkiej Brytanii?Czy te dane które podam będą potem jakoś weryfikowane?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Poadrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dead_Inside

Dead_Inside Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    musisz podac jakies miasto z panstwa ktore wybrales w rejestracji np: 47 Portland Place

Londyn W1B 1JH... Kod pocztowy musi sie zgadzac z ulica i miastem ^^ teen adres to ambasada Polski w londynie :p

Wczytywanie...

Poleć forum